Çözüldü CS:GO GeForce Experience ayarları sonrası siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

b3acN

Femtopat
Daha fazla  
Ben oyuna erişim sağlayamıyorum, ayarlar vb. Olaylar kımında ise bir kayıt yok. Ben oyunda bir çözünürlük ayarı yaptım ve ondan beri giremiyorum. NVIDIA Experience kısmından ayarı düzelttim eski hale ama düzelmedi. Oyunu silmeden olacak bir şey mi?

Bilgisayar özelliklerim
İşlemci: Intel Core i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
RAM: 8 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 840M var

Çözüm
GeForce Experience üzerinden grafik ayarını pencereli yapıp oyunu başlatın sonra ayarınızı tekrar deneyin.
Eğer olmazsa C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\(sayılı klasörlerden biri sizinki)\730\local\cfg
İçindeki video.txt silin. Klasörlere bakın en çok içinde klasör olan yüksek ihtimalle sizinkidir.

2 Yöntemde olmadı
Varsa Config dosyanızı silip oyunu tekrar açmayı dener misiniz?

Bu yöntemde işe yaramadı.
oyunu silip yükleyeceğim sorasında cevap vereceğim yöntemlerinizi bildirirseniz oyun indirildiğinde olmaz ise deneyeceğim
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Hata CS:GO dosyalarından kaynaklı galiba silip yükledim düzeldi uzun zaman alsada :)
Konu kapatılsın lütfen.
GeForce Experience üzerinden grafik ayarını pencereli yapıp oyunu başlatın sonra ayarınızı tekrar deneyin.
Eğer olmazsa C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\(sayılı klasörlerden biri sizinki)\730\local\cfg
İçindeki video.txt silin. Klasörlere bakın en çok içinde klasör olan yüksek ihtimalle sizinkidir.

2 Yöntemde olmadı
Varsa Config dosyanızı silip oyunu tekrar açmayı dener misiniz?

Bu yöntemde işe yaramadı.
oyunu silip yükleyeceğim sorasında cevap vereceğim yöntemlerinizi bildirirseniz oyun indirildiğinde olmaz ise deneyeceğim
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Hata CS:GO dosyalarından kaynaklı galiba silip yükledim düzeldi uzun zaman alsada :)
Konu kapatılsın lütfen.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı