CS:GO genel bekleme süresi

Merhaba arkadaşlar ben dün gece CS:GO yoldaş girdim ve durup dururken genel bekleme süresi geldi. Hiçbir şekilde hile vb dış yazılım kullanmadım. Durup duruken ban verdi arkadaşlar sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Merhaba arkadaşlar ben dün gece CS:GO yoldaş girdim ve durup dururken genel bekleme süresi geldi. Hiçbir şekilde hile vb dış yazılım kullanmadım. Durup duruken ban verdi arkadaşlar sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
Çok fazla takım arkadaşınıza sıktıysanız normal.

Herhangi bir rank sahibi değilseniz 2 oyundan sonra 24 saatlik genel bekleme süresi var.

Eğer yeni bir hesap ise ve 10 kez kazanmamışsan, her 2 oyunda 1 kez bekleme süresi veriyor otomatik.
Sadece rekabetçi oyun modu için. Yanlış bilgilendirme vermezseniz sevinirim.
Herhangi bir rank sahibi değilseniz 2 oyundan sonra 24 saatlik genel bekleme süresi var.
Sadece rekabetçi için geçerli bu durum.

Yoldaş rekabetçi modu değil mi? Doğrusunu söyleseydiniz keşke bunları diyene kadar.
Doğrusunu yukarıdaki mesajımda belirttim. Hayır, yoldaş rekabetçi bir oyun modu değil. Rekabetçi modu maçları 30 round üzerinden oynanır. 15-15 biten maçlar da olmaktadır. +1 skor ile maçı bitiren takım kazanmış sayılır. Süre bitiminde bomba kurulmamışsa veya bomba kurulmuş ama defuse edilmişse anti terörist takım, bomba kurulmuş ve patlamışsa roundu terörist takımı oyunu kazanır. Bomba haricinde rakip takımdaki 5 kişiyi vuran takım roundu kazanmış olur. Yoldaş ise tamamen farklıdır. Rütbesi bulunmayan bir hesapta istediğiniz kadar yoldaş maçı girseniz de genel bekleme süresine düşmüyorsunuz. Deneyebilirsiniz.

Doğrusunu yukarıdaki mesajımda belirttim. Hayır, yoldaş rekabetçi bir oyun modu değil. Rekabetçi modu maçları 30 round üzerinden oynanır. 15-15 biten maçlar da olmaktadır. +1 skor ile maçı bitiren takım kazanmış sayılır. Süre bitiminde bomba kurulmamışsa veya bomba kurulmuş ama defuse edilmişse anti terörist takım, bomba kurulmuş ve patlamışsa roundu terörist takımı oyunu kazanır. Bomba haricinde rakip takımdaki 5 kişiyi vuran takım roundu kazanmış olur.

Detaylı bilgilendirme için teşekkürler :D. Arkadaş durup dururken demiş. Sıkmış olsaydı belirtirdi diye düşünüyorum. Belirtmemişse bilemeyeceğim :).

Doğrusunu yukarıdaki mesajımda belirttim. Hayır, yoldaş rekabetçi bir oyun modu değil. Rekabetçi modu maçları 30 round üzerinden oynanır. 15-15 biten maçlar da olmaktadır. +1 skor ile maçı bitiren takım kazanmış sayılır. Süre bitiminde bomba kurulmamışsa veya bomba kurulmuş ama defuse edilmişse anti terörist takım, bomba kurulmuş ve patlamışsa roundu terörist takımı oyunu kazanır. Bomba haricinde rakip takımdaki 5 kişiyi vuran takım roundu kazanmış olur. Yoldaş ise tamamen farklıdır. Rütbesi bulunmayan bir hesapta istediğiniz kadar yoldaş maçı girseniz de genel bekleme süresine düşmüyorsunuz. Deneyebilirsiniz.
Yeni hesapla 1 rekabetçi maç 1 de yoldaş maçı girdiğimde bekleme süresi verdi bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı