CS:GO Girdap operasyonu alınır mı?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Girdap operasyonu nu almayı düşünüyorum. Daha önce hiç operasyon almadım. Arkadaşımla beraber oynayacağız. Alırsam 130 TL'den kâr yapabilir miyim?

Şu ana kadarki operasyonlar çok karlı geçti fakat bu operasyonda bunu engellemek için bir sürü şey yapmışlar. Yıldızla aldığın tüm itemler 1 hafta pazar banı yiyor. Mesela geçen operasyon broken Fang'da ilk zamanlar tam hatırlamıyorum kasa 8 TL idi. 2 yıldızla alabiliyordun. Sallamaca bir hesaplama yapalım: Operasyon sonlarına doğru 4.5 TL'ye düştü bu kasa. Yani ortalama her kasayı 5.5-6TL'den satmış oluyorsun. Hadi ona 6 TL diyelim. Tek kasadan 6, 2 yıldızla alındığı için 6x50 = 300 TL yapıyordu. Şimdi bu operasyonda ise şu anlık fiyat belli değil kasanın. Atıyorum 8'den başlarsa eğer, bugün 10 yıldız biriktirip 5 kasa aldığında haftaya kasa fiyatı 7.5 TL olacak. Bir dahaki hafta 10 yıldız daha kastığında yine 1 hafta bekleyeceksin kasa fiyatı oldu sana 7 TL. Bu düşüş gitgide 3 TL'ye kadar düşeceğini varsayarak hesaba katarsak. Senin ortalama kasa satış fiyatın 4.5 TL olur diye tahmin ediyorum (operasyon sonlarına doğru çok düşüş olacağını düşündüğüm için bu kadar az söyledim) 4x50 = 200 TL olur ki bu en az fiyattan hesaplanmış hali. Her türlü kar ettirir gibi.
+ Açıkçası görevler de biraz zorlama olmuş gibi. Eskisi daha mı iyiydi bilemedim. Bu operasyonu almayı hiç istemiyorum nedense.

Geri
Yukarı