CS:GO gümüş rütbesinden çıkamıyorum

luthermartin

Hectopat
Makaleler
20
Yer
Şahinbey
Ya bıktım artık Silver elodan. Ya oyunu oynuyorum bomboş yere kick atıyorlar. Bir tane Rus gelmesi zorunda. Ya nasıl çıkabilirim 30 kazanma varken Silver Elite Master oldum. 88 Win var ve hala rank aynı. Ya nasıl çıkabilirim? Küfür edesim geliyor.

Rekabetçi için, dil bilmiyorsanız 4 Türk arkadaş bulup full ekip oynayın. Solo girmenizi tavsiye etmiyorum, dediğiniz gibi bir kişi bile oyunu berbat edebiliyor.

Ya bıktım artık Silver elodan. Ya oyunu oynuyorum bomboş yere kick atıyorlar. Bir tane Rus gelmesi zorunda. Ya nasıl çıkabilirim 30 kazanma varken Silver Elite Master oldum. 88 Win var ve hala rank aynı. Ya nasıl çıkabilirim? Küfür edesim geliyor.

Hile kullanabilirsiniz. 😎

Suçu elonuza ve ya takımınıza atmaktan vazgeçin. Rank, level değildir. Yükselemiyorsanız o ranka aitsinizdir. Pratik yapın, kendinizi geliştirin ve sakin kalın. Eğer gerçekten takım konusunda şanssızlığınız yüzünden yükselemediğinizi düşünüyorsanız, ki çok muhtemel değil, iyi oynadığını düşündüğünüz ve takım oyununa uyan insanları arkadaş listenize ekleyin. Bir süre sonra oyun oynayabileceğiniz bir sürü arkadaşınız olacak.

Oyundan bulduğun iyi oynayan türkleri ekle. Biz genelde 3-4 kişi giriyoruz kalanını öyle yabancı ama tanıştığım türklerle tamamlıyorum. Öneririm iyi taktiktir. Bir de oyuncu davet yeri var sağda arkadaş listesinin orada. Oradan da davet edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı