CS:GO güncelleme sonrası donma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün CS:GO'ya yeni bir güncelleme geldi galiba anti-cheat güncellemesi tarzında bir şey. Bu güncellemeyi yaptım vs. oyunu açtıktan sonra ana ekran dahil oyunda sürekli bir FPS düşmesi yiyorum ve oynanmayacak derecede kötü bir şey. Donanımsal, yazılımsal bir sıkıntı yok. Oyunun kurulu olduğu yerden yönetici olarak çalıştır kısmına bastığımda oyun açılıyor ve herhangi bir kasma yok fakat Steam'den açtığımda bir donma sorunuyla karşı karşıya kalıyorum. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu güncellemeyle birlikte arkada çalışan bütün uygulamalar CS:GO'yu yavaşlatıyor, yavaşlatmazsa başlatmıyor. Sebebi ise başka yazılımları hile olarak görüyor. Örneğin Discord gibi uygulamaları kapayıp yeniden deneyebilirsin.

Dediğin gibiyse saçma bir güncelleme olmuş zaten çoğu kişi 800x600 1024X768 çözünürlükte oynuyor Discord falan arkada çalışınca kimse oynayamaz gibi geliyor.

Dostum bu güncellemeyle birlikte arkada çalışan bütün uygulamalar CS:GO'yu yavaşlatıyor, yavaşlatmazsa başlatmıyor. Sebebi ise başka yazılımları hile olarak görüyor. Örneğin Discord gibi uygulamaları kapayıp yeniden deneyebilirsin.
Aynen o noktada deneyeceğim şimdilik ilerlemem şu ki; başlatma seçeneğine -untrusted yazıp girince kasmıyor fakat bu sefer farklı bir bildirim geliyor.

Bugün CS:GO'ya yeni bir güncelleme geldi galiba anti-cheat güncellemesi tarzında bir şey. Bu güncellemeyi yaptım vs. oyunu açtıktan sonra ana ekran dahil oyunda sürekli bir FPS düşmesi yiyorum ve oynanmayacak derecede kötü bir şey. Donanımsal, yazılımsal bir sıkıntı yok. Oyunun kurulu olduğu yerden yönetici olarak çalıştır kısmına bastığımda oyun açılıyor ve herhangi bir kasma yok fakat Steam'den açtığımda bir donma sorunuyla karşı karşıya kalıyorum. Sorun nedir?
Knk burda sana fps arttırma taktiği verenlero lcak hiç aldırma onlara bulabilirsem link atarım güncelleme sornası bu sorunu yaşayan kişiler var özellikle mause çevirince oyun donuyor bende de aynı sorun var , yeni güncellemeyi bekleyeceksin tek çare bu sorunu yaşamayan sana yardımcı olamaz ondan dolayı boşuna vakit harcama fps yükseltme taktikleri ile.
Dediğin gibiyse saçma bir güncelleme olmuş zaten çoğu kişi 800x600 1024X768 çözünürlükte oynuyor Discord falan arkada çalışınca kimse oynayamaz gibi geliyor.
Şuan tek mantıklı yorum bu.

Mantıksız bir update gibi olabilir çünkü sorunu düzeltmeyi denerken farklı bir sorun var bende de bir alışkanlık 1024 de oynarım hep.

Aynen o noktada deneyeceğim şimdilik ilerlemem şu ki; başlatma seçeneğine -untrusted yazıp girince kasmıyor fakat bu sefer farklı bir bildirim geliyor.
-untrusted yazınca kasmamasının sebebi güncelllenmemiş versiyonu ile başlatıyor, kasmanın tek nedeni trust mode güncellemesi , hareketsiz beklerken 200 fps yürürken 30 fps alıyorum bende.

-untrusted yazınca kasmamasının sebebi güncelllenmemiş versiyonu ile başlatıyor, kasmanın tek nedeni trust mode güncellemesi , hareketsiz beklerken 200 fps yürürken 30 fps alıyorum bende.
Aynen öyle kankam tek çaremiz new update ki yakın zamanda getirirler diye umuyorum.

Evet sorun açıkça ortada new update inşallah yarına vs gelir yoksa untrusted modda death match bile atılmaz...
Oyunu başlatırken Steam başlatma seçeneklerinden o kodları silin öyle deneyin.
Yok aga o ayarlarım 3 4 senelik ayarlarımdır benim hiç dokunmadım bile onlara fakat ilk defa bu kadar değişik bir değişiklik görüyorum.
Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu her şeyi denedim; sil-yükle, dosya doğrula, tüm sistemi yeniden başlatma gibi fakat hata burnumun dibindeymiş. Gaming App gibi FPS göstericiler ve 360 Total securty gibi sandbox taşıyan koruma hizmetlerini kapatınca oyun sorunsuz bir şekilde trusted modda başlatıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı