CS:GO güncelleme sonrası FPS düşüşü

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba herkese, birkaç ay önce CS:GO'dan sıkıldığım için silmiştim, tekrar yükleyeyim dedim başlatma seçenekleri ve Crosshair vs. ayarladım. Oyuna girdim genelde deathmatch modu takılırım, ve yoğun taraflara baktığımda FPS 30'a düşüyor. Eskiden 60-70 FPS oynardım ve yoğun taraflara baktığımda çok iyi hatırlıyorum 45 FPS'e kadar düşüyordu en fazla. 60 FPS aldığım kısımlarda ise 45-50 FPS falan alıyorum. 1024X768 çözünürlükte Low ayarlarda oynuyorum. Sizce de güncelleme sonrası yine FPS'ler düştü mü? Piyasadaki tüm başlatma seçenekleri ayarlarını teker teker denedim, birini silip diğerini yazdım vb. tek iyi yanı eskiden yüklediğimde, Map'ler çok ama çok yavaş yükleniyordu bildiğin 3-5 dakika sürüyordu. Şimdi ise 30-40 saniye arası hızlıca oyuna Map'e bağlanabiliyorum. Sizde de FPS düşüşü var mı tek bende mi oluyor?

Merhaba herkese, birkaç ay önce CS:GO'dan sıkıldığım için silmiştim, tekrar yükleyeyim dedim başlatma seçenekleri ve Crosshair vs. ayarladım. Oyuna girdim genelde deathmatch modu takılırım, ve yoğun taraflara baktığımda FPS 30'a düşüyor. Eskiden 60-70 FPS oynardım ve yoğun taraflara baktığımda çok iyi hatırlıyorum 45 FPS'e kadar düşüyordu en fazla. 60 FPS aldığım kısımlarda ise 45-50 FPS falan alıyorum. 1024X768 çözünürlükte Low ayarlarda oynuyorum. Sizce de güncelleme sonrası yine FPS'ler düştü mü? Piyasadaki tüm başlatma seçenekleri ayarlarını teker teker denedim, birini silip diğerini yazdım vb. tek iyi yanı eskiden yüklediğimde, Map'ler çok ama çok yavaş yükleniyordu bildiğin 3-5 dakika sürüyordu. Şimdi ise 30-40 saniye arası hızlıca oyuna Map'e bağlanabiliyorum. Sizde de FPS düşüşü var mı tek bende mi oluyor?

Ben bunu LoL'de yaşamıştım çok sinir bozucuydu DDU ile ekran kartı sürücümü silip 2019 sürümüne geçtim ve düzeldi.

Ben bunu LoL'de yaşamıştım çok sinir bozucuydu DDU ile ekran kartı sürücümü silip 2019 sürümüne geçtim ve düzeldi.
Ati HD 5000 series sürücüsü indirip bir çok defa güncelledim sonuç yine aynı. İnsanların DDU yazılımı ile neden sürücü sildiğini anlayamıyorum ben? Zaten aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırabiliyoruz neden DDU tercih ediyorsunuz?

ATI HD 5000 series sürücüsü indirip birçok defa güncelledim sonuç yine aynı. İnsanların DDU yazılımı ile neden sürücü sildiğini anlayamıyorum ben? Zaten aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırabiliyoruz neden DDU tercih ediyorsunuz?

Sen öyle sanıyorsun ama aslında öyle değil ben ekran kartı sürücümü 1234564345 kez aygıt yöneticisinden kaldırdım yükledim ama çok kez PC'm dondu açılmadı açılırken dondu kapandı falan falan mavi ekran arkadaşım olmuştu hoş geldin falan diyordu bende 1 hafta önce DDU ile deneyip 2019 sürümünü indirdim ve indirdiğimde LoL'e girdiğimde 144 FPS'i görmek beni cidden mutlu etmişti :D.

Hocam oyunu siz shaderler herkeste en yükseğe çekilmeden öncemi oynuyordunuz sizin oynamadığınız zaman herkeste shaderlar en yükseğe çekildi en düşükde bile oynasanız shaderlar en yüksekde şu an herkeste o yüzden FPS düşmüş olabilir.

Unlostun FPS yükseltme videosunu izle.

Unlostun FPS yükseltme videosunu izle.
Unlost videoyu çekmeden önce gelişmiş optimizasyon ayarlarını uyguluyordum ben zaten tek yaptığı, grafik kartı denetim masasından çeşitli ayarları kapamak ve temp dosyalarını temizlemek :D Bu gibi boş FPS arttıma videoları, internette çeşitli sitelerde kocaman download yazısına basan 7-14 yaş kullanıcılara hitap ediyor. Sağol kalsın.
Hocam oyunu siz shaderler herkeste en yükseğe çekilmeden öncemi oynuyordunuz sizin oynamadığınız zaman herkeste shaderlar en yükseğe çekildi en düşükde bile oynasanız shaderlar en yüksekde şu an herkeste o yüzden FPS düşmüş olabilir.
Neden shader'ı düşüğe aldığım halde yüksekte olsun ki? saçma.
Sen öyle sanıyorsun ama aslında öyle değil ben ekran kartı sürücümü 1234564345 kez aygıt yöneticisinden kaldırdım yükledim ama çok kez PC'm dondu açılmadı açılırken dondu kapandı falan falan mavi ekran arkadaşım olmuştu hoş geldin falan diyordu bende 1 hafta önce DDU ile deneyip 2019 sürümünü indirdim ve indirdiğimde LoL'e girdiğimde 144 FPS'i görmek beni cidden mutlu etmişti :D.
Peki, öyle ise şu programın nasıl kullanıldığına bi göz atayım teşekkürler.

Unlost videoyu çekmeden önce gelişmiş optimizasyon ayarlarını uyguluyordum ben zaten tek yaptığı, grafik kartı denetim masasından çeşitli ayarları kapamak ve temp dosyalarını temizlemek :D bu gibi boş FPS arttıma videoları, internette çeşitli sitelerde kocaman download yazısına basan 7-14 yaş kullanıcılara hitap ediyor. Sağol kalsın.

Neden Shader'ı düşüğe aldığım halde yüksekte olsun ki? Saçma.

Peki, öyle ise şu programın nasıl kullanıldığına bir göz atayım teşekkürler.

Saçma falan değil şu an herkeste shaderlar en yüksekte onu oyun yaptı ve en düşüğe şu an alamıyoruz shaderları.

Saçma falan değil şu an herkeste shaderlar en yüksekte onu oyun yaptı ve en düşüğe şu an alamıyoruz shaderları.
Dostum ben shader'ın düşük'e aldım oyunun arka planda ne yaptığını ben nereden bileyim allah allah. Dediğin gibi olabilir ama saçma geliyor shader'ı düşüğe aldığında neden yüksekte kalsın ki? Böyle bir hatayı yapmış olamazlar.

Geri
Yukarı