CS:GO Güncellemeden Sonra Oyundaki Hatalar

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Bu hatalar bir tek bende mi var bilmiyorum. Resimli olarak gösteremiyorum.

-Vurulduktan sonra üst kısımda çıkan 'Anti Terrorists vs Terrorists kısmı 'Anti Teröristler ve Teröristler oluyor sonra tekrar eski haline dönüyor. Yani bir İngilizce oluyor, bir Türkçe oluyor anlayamadım sorun nedir?
-Başlangıçta B tuşuna bastıktan sonra silah seçimi yaparken çıkan tık sesi artık çok kısık sesle geliyor.

Büyütülecek sorunlar değil ama bir tek bende mi oluyor bunlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı zamanda dediğiniz yazılar sürekli görünüp kayboluyor ve İngilizce. Çoğu komut ve yazı yarı İngilizce ve yarı Türkçe, düzelteceklerdir diye umuyorum. Sorun herkeste var.

Ohoo daha neler neler var.
Bu Valve oyunu batırmaya çalışıyor ki bence çoktan başardı. Her getirdikleri güncellemenin yanında 20 tane bug promosyon.

He tamam o zaman bende dedim kesin dosyalar birbirine girdi. Yeni güncelleme gelene kadar böyle demek ki.

Bu hatalar bir tek bende mi var bilmiyorum. Resimli olarak gösteremiyorum.

-Vurulduktan sonra üst kısımda çıkan 'Anti Terrorists vs Terrorists kısmı 'Anti Teröristler ve Teröristler oluyor sonra tekrar eski haline dönüyor. Yani bir İngilizce oluyor, bir Türkçe oluyor anlayamadım sorun nedir?
-Başlangıçta B tuşuna bastıktan sonra silah seçimi yaparken çıkan tık sesi artık çok kısık sesle geliyor.

Büyütülecek sorunlar değil ama bir tek bende mi oluyor bunlar?
Bunlar oyuna güncelleme geldikten sonra herkeste olan şeyler pek fazla sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama keşke güncellemeden sonra bu kadar küçük şeyler sorunumuz olsaydı ben bir kaç ekleme yapmak istiyorum konuya 30-40 FPS düşüşü yaşamış çoğu kişi inanılmaz derecede bazıları 80-90 yaşamış lobiler buga girmeye başladı bunlar da benim gözüme çarpan sorunlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı