CS:GO güven faktörü düşer mi?

baycevik06

Centipat
Daha fazla  
Hocam öncelikle selamın aleyküm. Dün gece CS:GO'da güven faktörüm düşük diye kendime 900 övgü bastırdım. Bu sabah bizim arkadaşlarla toplandık rekabetçi girecektik. Eşleşmeye girdik. 2 dk oldu maç bulmadı 5 dk oldu bulmadı 10 dk oldu bulmadı. Ben lobiden çıktım 2 dakikada buldu. Ayıptır söylemesi bizim geri kafalı arkadaşlardan bir tanesi o ile başlayan bir hile açmış. Sorum şu, benim güven faktörüm yine düşer mi?

Hocam öncelikle selamın aleyküm. Dün gece CS:GO'da güven faktörüm düşük diye kendime 900 övgü bastırdım. Bu sabah bizim arkadaşlarla toplandık rekabetçi girecektik. Eşleşmeye girdik. 2 dk oldu maç bulmadı 5 dk oldu bulmadı 10 dk oldu bulmadı. Ben lobiden çıktım 2 dakikada buldu. Ayıptır söylemesi bizim geri kafalı arkadaşlardan bir tanesi o ile başlayan bir hile açmış. Sorum şu, benim güven faktörüm yine düşer mi?
Düşer. 900 övgüde bir işe yaramaz. Geçmiş olsun.
Edit: Daha sonra anlışılmaz diye düzenlemek istedim buradaki geçmiş olsun lafı hem sizin övgü için boşuna para vermenize, hem güven faktörünüzün düşmesine hemde arkadaşızın gelecek olan banı için söylenmiştir.

Hocam öncelikle selamünaleyküm. Dün gece CS:GO'da güven faktörüm düşük diye kendime 900 övgü bastırdım. Bu sabah bizim arkadaşlarla toplandık rekabetçi girecektik. Eşleşmeye girdik. 2 dk oldu maç bulmadı 5 dk oldu bulmadı 10 dk oldu bulmadı. Ben lobiden çıktım 2 dakikada buldu. Ayıptır söylemesi bizim geri kafalı arkadaşlardan bir tanesi o ile başlayan bir hile açmış. Sorum şu, benim güven faktörüm yine düşer mi?

Orbit değil mi?

Edit: Daha sonra anlışılmaz diye düzenlemek istedim buradaki geçmiş olsun lafı hem sizin övgü için boşuna para vermenize, hem güven faktörünüzün düşmesine hem de arkadaşızın gelecek olan banı için söylenmiştir.

Yok hocam sıkıntı yok. Peki benim bu güven faktörünü düzeltebilmem için ne yapmam lazım?

Orbit değil mi?

Daha beteri hocam. O****s (isim vermek belki yasaktır diye kendim * koydum.)

Yok hocam sıkıntı yok. Peki benim bu güven faktörünü düzeltebilmem için ne yapmam lazım?

Daha beteri hocam. O****s

E oha hem bedava hem en kötüsünü kullanmış aga direk arkadaşlıktan silin düşünmeyin guven faktörünü artırmak için farklı insanlardan övgü alın.

Kanıt var ise CS:GO'ya reportlayın hesabı ban yesin OC'ünü almış olursun. Veya hile zaten bedava siz reportlayın Valve ainticheat yer profilindede iz kalır.

Düşer. 900 övgüde bir işe yaramaz. Geçmiş olsun.
Edit: Daha sonra anlışılmaz diye düzenlemek istedim buradaki geçmiş olsun lafı hem sizin övgü için boşuna para vermenize, hem güven faktörünüzün düşmesine hem de arkadaşızın gelecek olan banı için söylenmiştir.

Hocam peki ne yaparsam güven faktörüm yükselir? Vallaha CS'nin saçma sapan şeylerinden bıktım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı