CS:GO güven faktörü düşüyor

gorkemogut

Yoctopat
Katılım
18 Ocak 2022
Mesajlar
2
Arkadaşlar selam. Uzun zamandır bu konu hakkında güncel bir konu yoktu ben açmak istedim. Son birkaç gün öncesine kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Bir anda maçtan çıktıktan sonra arkadaşımla girerken kırmızı hatayı vermeye başladı güven faktörümün düştüğü ile alakalı. 5 yıldır var bu sistem ve bir kere bile düştüğünü bilmem. Hile kullanmam hakaret etmem gayet pozitif bir oyuncuyum. Kaç gündür ne yaptıysam düzeltemedim. Maç bile bulamıyorum. 38 dk maç bulması için beklediğimi biliyorum. Bu konuda yapılması gereken klasik şeyler dışında (ow izle, report yeme) kullanmış olduğunuz işe yarar bir yol var mıdır?
 
KS
KS
G

gorkemogut

Yoctopat
Katılım
18 Ocak 2022
Mesajlar
2
Steamde sahip olduğun oyun sayısı, oyun incelemelerin, steam levelin, arkadaş listendeki kişiler vb. tüm şeyler güven faktörünü etkiliyor diye biliyorum.
34 Steam levelim var, hesabımdaki Vac ban yiyen herkesi arkadaş listemden çıkartıyorum bir kişi bile yok, 1000 saatden fazla CSGO oynamam var ve elimden geldiğinde oyun alıyorum. sanırım bu durumun değişmesi böyle birkaç gün içinde değil en az bir hafta beklemek ve o süre zarfında oynamaya devam etmek gerekiyor
 
Yukarı