CS:GO güven faktörü sorunu

SCROUB

Decapat
Arkadaşlar sorunum açık ve net. Hile kullanmıyorum, toxic oynamıyorum karşıma sürekli hile geliyor, ve rankım sürekli düşüyor. Sadakat rozetim ve 2020 hizmet madalyam var. 20 TL övgü Boost aldım dün ve sürekli ow yapıyorum (TP ödülleri geliyor) CS:GO'ya e-posta da attım nasıl yükselir bu güven faktörü, yardım eder misiniz? Maç kazanıyorum sürekli siliniyor sıkıldım boşa oynuyormuşum gibi geliyor artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güven faktörünüz sadece CS için değil, yanı sıra Steam olarak da geçerlidir. Steam'de ne kadar iyi bir hesaba sahipseniz, güven faktörünüz o kadar artar. Örneğin;
*Steam'de 10-50 LVL olmak.
*Steam'deki oyun sayınızı yüksek tutmak.
*Başka oyunlardan ban yememek.
*Steam kütüphanenizdeki diğer oyunlarda da saatinizin olması.
*Steam hesabınızı birden fazla IP'den girmemek örnek olarak verilebilirim. İyi günler, iyi sosyaller.

Güven faktörünüz sadece CS için değil, yanı sıra Steam olarak da geçerlidir. Steam'de ne kadar iyi bir hesaba sahipseniz, güven faktörünüz o kadar artar. Örneğin;
*Steam'de 10-50 LVL olmak.
*Steam'deki oyun sayınızı yüksek tutmak.
*Başka oyunlardan ban yememek.
*Steam kütüphanenizdeki diğer oyunlarda da saatinizin olması.
*Steam hesabınızı birden fazla IP'den girmemek örnek olarak verilebilirim. İyi günler, iyi sosyaller.
Ya bu yüzyılın yalanı bence. 50 level profilim var. Ranked giriyorum (Rankım Lem) karşıma rahat 2 veya 3 tane 0 level daha oyunu yeni satın almış bazende en fazla 100 saat oynamış adam geliyor. Ayrıca aralarından birisni GARANTİ hile oluyor. (1.9k saatim var)

Yeni konular

Geri
Yukarı