CS:GO haftalık XP bonusu ne zaman yenileniyor?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar geçen hafta bayağı CS:GO yoldaş oynadım. Artık ölüm maçlarında 25-30 vursam bile 7 XP veriyor. Bu yüzden vakit kaybı olmasın diye de birkaç gün ara verdim. Bugün arkadaşıma haftalık bonus XP ne zaman yenilenecek? diye sordum. O da çarşamba günü oluyor dedi. Sizce çarşamba günü saat kaçta yenilenecek?

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. @brightosayisamuel, hocam yanlış bilmiyorsam haftalık 2 tane kasa düşürme durumu var. 3 gün önce 1 tanesini düşürdüm fakat 2. si bir türlü düşmedi, 1. ye göre zor düşüyor sanırım. Bu da mı çarşamba günü gece 3:30'da yenileniyor?

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. @brightosayisamuel, hocam yanlış bilmiyorsam haftalık 2 tane kasa düşürme durumu var. 3 gün önce 1 tanesini düşürdüm fakat 2. si bir türlü düşmedi, 1. ye göre zor düşüyor sanırım. Bu da mı çarşamba günü gece 3:30'da yenileniyor?
Konuyu hortlama sebebiniz nedir hocam? :) Hocam haftada 2 kasa garanti diye bir durum yok. 2. Kasa düşmesi şansa binayen olan bir durum, kesin olan ise; Her hafta seviye atladığınız da 1 adet grafiti veya skin ile hafta da 1 kasa garanti.

Ülkemiz de yaz-kış saati uygulaması yol. Steam de yaz-kış saati uygulaması devam ediyor. Yazın saat 10:00 da açılan takas kısıtlamamız kış aylarında 11:00 oluyor.

Garanti olsun, Çarşamba gecesini Perşembe'ye bağlan gece 04:00 diyelim.

Valla hiç alakam yok artık oyunla, ne nasıl oluyordu hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı