CS:GO Sorularınızı Sorabilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

carmelo

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Beylikdüzü, İstanbul
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben Emre "opcn" Opçin. Sizlere CS:GO hakkında tecrubelerimi ve bildiklerimi bu başlık altında paylaşacağım.

Konu şuan için bi CS:GO rehberi olmasada çok geniş kapsamlı bi rehber hazırlıyorum. Tabii öncesinde Sosyal'deki ilgiyi alakayı merak ediyorum. Herkesin doğru ve daha performanslı oyun oynayabilmesi rekabeti de arttıracaktır. Malum Türkiye'de CS:GO adına e-spor çok geride...

CSGO hakkında bana hertürlü soru sorabilirsiniz bilmediğim şey neredeyse yok
  • Fps düşüklüğü
  • Oyun içi ayarlar
  • Config
  • Ekipmanlar
  • Mouse ayarları
  • Görüntü ayarları
  • Csgo çalıştırma seçenekleri
  • Raw girişi, Mousefix, DPI, 500HZ veya 1000HZ
Bunlar gibi tüm sorularınızı nedenleriyle cevaplamaya çalışacağım.

Steam profil:steamcommunity.com: Steam Community :: opcin
(Arkadaş listem dolu)

İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@carmelo oyundaki rankınızı ve kaç yıldır oynadığınızı sorabilir miyim ? :)

@carmelo 8 yıldır 1.6 oynuyorum son 5 aydır bilgisayarım emeklide. :) Yeni bilgisayarı toplayınca CS:GO ya başlayacağım. CS:GO'ya ısınmam zor olur mu veya daha hızlı ısınmam için neler yapmalıyım ?

@carmelo 8 yıldır 1.6 oynuyorum son 5 aydır bilgisayarım emeklide. :) Yeni bilgisayarı toplayınca CS:GO ya başlayacağım. CS:GO ya ısınmam zor olurmu veya daha hızlı ısınmam için neler yapmalıyım ?
Yeni sistemini kesinlikle i5 veya i7 üzerine kur tamamen işlemci tabanlı bi oyun diyebilirim ve intel bu konuda epey stabil fps değerleri veriyor. Oyuna gelecek olursak matchmaking sistemi var. Oyunda tanışacağın veya arkadaşlarınla girmeye çalış. Solo oynamak pek bişey katmıyor açıkcası.

Yeni sistemini kesinlikle i5 veya i7 üzerine kur tamamen işlemci tabanlı bi oyun diyebilirim ve intel bu konuda epey stabil fps değerleri veriyor. Oyuna gelecek olursak matchmaking sistemi var. Oyunda tanışacağın veya arkadaşlarınla girmeye çalış. Solo oynamak pek bişey katmıyor açıkcası.

İşlemcimi i3 alacağım, sistem hazır alınmayı bekliyor. i3 ün yeticeğini tahmin ediyorum.

Arkadaşlarım var. 1.6 daki takımım ile hep birlikte geçtik. Supreme ile global arasında gidip geliyorlarmış, arkadaş konusunda sıkıntı çekmeyeceğimi düşüyorum.

Isınmaktan kastım aim maplardı. Önerebileceğin aim mapları varmıdır ?

Bu arada arkadaşlarım M.G Elite'den sonra çok fazla hile kullanan geldiklerlerini söylüyor. Sizinde karşınıza çok fazla hile geliyormu ?

Yıl 2015 ve biz hala hackten bahsediyoruz, gerçekten anlamak çok zor.

@Tufan Emre KARAN
Turnuvalarda bile hack kullananlar çıkmışken sorduğun da soru mu... :D
Ama valve hile konusunu önemsiyor, raporlayabilirsin şüphelendiklerini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı