CS:GO haksız VAC ban

sahiniz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz gün her zamanki gibi hesabıma CS:GO oynamak için girdiğimde bir uyarı ile karşılaştım. Hesabım VAC ban yemiş. Üstelik yaklaşık 1 aydır CS:GO mm girmiyordum. Kesinlikle hesabımda en ufak hile açılmamıştır. Valve ekibi tekrar ne kadar güzel çalıştığını kanıtladı... Bu durumdan nasıl kurtulabilirim Steam ile iletişim kurduğumda yapabileceğimiz bir şey yok tekrar gönderi oluşturmayın yanıt verilmeyecektir diyor, bende enayiyim tabii öylece bırakır giderim. Bir önerisi olan var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
''VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır.''

Beklemekten başka bir şey yok. Haksız verilen bir yasaklamalar varsa otomatik kaldırılır. Steam desteğin yasaklamayı kaldırmadığını kesin bir dilde belirtmişler. Yasaklama alınca Steam desteğe ulaşmak boşa kürek çekmek demek.

Direk VAC yerseniz hile açmışsınızdır gerçekten de dürüstseniz VAC yasağını ticket atarak kaldıramazsınız sadece beklemelisiniz eğer Overwatch ban ise ticket atabilirsiniz ancak VAC banların kaldırılma ihtimali %1 diyebilirim çok zor kaldırmak.

Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz gün her zamanki gibi hesabıma CS:GO oynamak için girdiğimde bir uyarı ile karşılaştım. Hesabım VAC ban yemiş. Üstelik yaklaşık 1 aydır CS:GO mm girmiyordum. Kesinlikle hesabımda en ufak hile açılmamıştır. Valve ekibi tekrar ne kadar güzel çalıştığını kanıtladı... Bu durumdan nasıl kurtulabilirim Steam ile iletişim kurduğumda yapabileceğimiz bir şey yok tekrar gönderi oluşturmayın yanıt verilmeyecektir diyor, bende enayiyim tabii öylece bırakır giderim. Bir önerisi olan var mı? Teşekkürler.

Hangimiz hile açıp ban yedik ki hocam siz hiç hile acar misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı