CS:GO haksız yere VAC ban yemek

crixus1940

Hectopat
Öncelikle izlemeden yorum yapacaklar için son oynadığım maçın linkini bırakıyorum. steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-2QPdJ-N7kPf-ucZcE-Fk6M9-PBdqA

Fake hesabımla eğlence amaçlı giriyordum. Hesabın rankı nova 4'tü. Linkini paylaştığım maça bakacak olursanız olağanüstü bir performans sergilemedim gayet sıradan oynadım. Pingim 430'du telefonu bilgisayara bağladım sabit 130 falan oldu buna rağmen 9. elden itibaren reportlanmaya başladım.

Bir sonraki gün sabah kalktığımda ban yediğimi gördüm. "Overwatch tarafından hatalı bulundu: Oldukça hatalı" yazıyordu. Hesabın ban yemesine falan üzülmedim orijinal hesabım değildi daha önce de belirttim. Benim anlamadığım nokta şu, bir sürü insan izlemiştir bu maçı hangi noktadaki hareketim için hile dendi gerçekten anlam veremiyorum. Daha önce başınıza geldi mi?

Neden herkes "haksız" ban yiyor?
Birisi de gelip kabul etsin "ben hile kullandım, bir hata yaptım" desin.
Sizin adınıza değil bu VAC ban yiyenlerin çoğunluğu hakkında konuşuyorum, üstünüze alınmayın.

Hocam yazıyı bir daha okursanız VAC değil Overwatch ban olduğunu anlarsınız.Başlığa göre cevap yazmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı