CS:GO haksız yere verilen VAC Ban

Cheaser

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, Counter Strike: Global Offensive'de VAC yemiş bulunmaktayım. Öncelikle söyleyeyim; hilelerin hepsini biliyorum ve hile kullanmadığıma eminim. Yani kimse VAC boşuna ban atmaz demesin çünkü attı.

Dün saat 9 sularında arkadaşımla oyuna girmek istedik, atölye haritası ve ben bir dakika bilgisayardan kalktım. Sonra geri geldim ve VAC yemişim. Hesaptaki bütün her şey boşa gitti. Steam desteğe yazdım, umarım bugün yarın banımı kaldırırlar otomatik bir şekilde. Çünkü haksız yediğimi düşünüyorum.

İzleyebileceğim yol nedir, yardımcı olur musunuz?

Selamlar arkadaşlar, Counter-Strike: Global Offensive'de VAC yemiş bulunmaktayım. Öncelikle söyleyeyim; hilelerin hepsini biliyorum ve hile kullanmadığıma eminim. Yani kimse VAC boşuna ban atmaz demesin çünkü attı.

Dün saat 9 sularında arkadaşımla oyuna girmek istedik, atölye haritası ve ben bir dakika bilgisayardan kalktım. Sonra geri geldim ve VAC yemişim. Hesaptaki bütün her şey boşa gitti. Steam desteğe yazdım, umarım bugün yarın banımı kaldırırlar otomatik bir şekilde. Çünkü haksız yediğimi düşünüyorum.

Hile yapmasanız bile bilgisayarınızı, özellikle Steam dosyalarına müdahale eden 3. parti bir yazılım indirmeniz ban yemenize sebep olmuştur.

VAC ban açılmaz üzgünüm.

Selamlar arkadaşlar, Counter Strike: Global Offensive'de VAC yemiş bulunmaktayım. Öncelikle söyleyeyim; hilelerin hepsini biliyorum ve hile kullanmadığıma eminim. Yani kimse VAC boşuna ban atmaz demesin çünkü attı.

trolling den yemişsindir veya kötü iletişimden,ama benim arkadaşım da yemişti onunkini açmışlar.

Yok dostum hesap vertigo boosted hesaptı ama genelde herkes oyun banı yemiş ben VAC yemişim çok garibime gitti hala bekliyorum adamların mesajlarını.

Vertigo boosted dediğin tam olarak ne oluyor? Eğer bot hesaplarla global eloya, 21 seviyeye kasma tarzındaki şeylere diyorsanız son güncellemeden sonra bot hesapların çoğu ban yedi. Hesabınızı herhangi birisine elo Boost yaptırdıysanız da çoğu hileyle boostluyor zaten ban normal yani. Eğer hesabı sizden başka kimse kullanmamışsa ve cidden eminseniz herhangi bir 3.parti yazılım kullanmadığınıza çok ümitlenmemekle beraber açılmasını bekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı