CS:GO hangi elle oynanmalı?

• Konuyu başlatan t3ff
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 4B
Kesinlikle Sağ elde mouse olmalı bir çoğu twitch yayıncısı sağ elde oynuyor monitöre de çok yakın bir şekilde durman gerekiyor.

Şöyle sorular sormayı vazgeçip kendiniz gibi oynasanız keşke.
Böyle bir soruyu neden soruyorsun? Hangi elinle daha iyi oynuyorsan o elinle oyna.
Hangi sensitivity ile daha iyi oynuyorsan o hassasiyet ile oyna oyunu.
Bunlar başkalarına değil, kendine sorulacak sorulardır.
Kesinlikle Sağ elde mouse olmalı bir çoğu twitch yayıncısı sağ elde oynuyor monitöre de çok yakın bir şekilde durman gerekiyor.
Gram alakası yok, çoğu yayıncının sağ el ile oynamasının sebebi sağ elini daha iyi kullanmasından mütevellittir.
Bunu nesnel bir ifade gibi "kesinlikle" demeniz...
Bu nesnel değil, özneldir. Şahıs hangi eliyle daha rahat oynuyor ise o eliyle oynamalı oyunu. Aynı şekilde hassasiyet, dpi ve mouse seçimlerinde de.

Solaksan sol sağlaksan sağ. :)

Arkadaş silah hangi elde soruyor heralde yoksa çok saçma soru. 😂

Nasıl rahatsan öyle oynarsın oyunu. Kimse rahat olmadığı bir pozisyonda oynayamaz oyun.

Şöyle sorular sormayı vazgeçip kendiniz gibi oynasanız keşke.
Böyle bir soruyu neden soruyorsun? Hangi elinle daha iyi oynuyorsan o elinle oyna.
Hangi sensitivity ile daha iyi oynuyorsan o hassasiyet ile oyna oyunu.
Bunlar başkalarına değil, kendine sorulacak sorulardır.

Gram alakası yok, çoğu yayıncının sağ el ile oynamasının sebebi sağ elini daha iyi kullanmasından mütevellittir.
Bunu nesnel bir ifade gibi "kesinlikle" demeniz...
Bu nesnel değil, özneldir. Şahıs hangi eliyle daha rahat oynuyor ise o eliyle oynamalı oyunu. Aynı şekilde hassasiyet, dpi ve mouse seçimlerinde de.
Kendim zaten oyunda son ranka ulaştığım için sıkıntı yok benim için. Bu bir merak konusudur. Fikirlerinizi öğrenmek istedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı