CS:GO haritaları silmeme rağmen duruyor

leyleq

Hectopat
CS:GO atölye'den daha önce indirdiğim haritaları tüm aboneliklerden çıka basarak sildim. Fakat konsolda gözüküyorlar. Yer kapladığı için silmek istiyorum. Nasıl silebilirim?

20210504220508_1.jpg

ss1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO atölye'den daha önce indirdiğim haritaları tüm aboneliklerden çıka basarak sildim. Fakat konsolda gözüküyorlar. Yer kapladığı için silmek istiyorum. Nasıl silebilirim?

Eki Görüntüle 1007451

Eki Görüntüle 1007450
Hocam oyun dosyalarınızda hala mapler yüklü. Oyun dosya konumunuzu açın ve açılan klasörden csgo>maps yolunda ilerleyin, bu klasöre girdiğinizde workshop adında bir klasör göreceksiniz. O klasörü sildiğiniz zaman büyük ihtimal haritalarınız silenecektir.

Eğer Steam C: diskine kuruluysa
"C:/Program Dosyaları (x86)/Steam/steamapps/common/CounterStrikeGlobalOffensive/maps/workshop" bu adrese gidip tüm dosyaları silin. İşlem bu kadar.

Kendim yazmadım. Google'dan ufacık bir araştırmayla buldum. Hocam konu oluşturmaktan kolay google'a yazmak. Neyse iyi geceler.

CS:GO'nun bulunduğu klasöre girdiğinizde "csgo" klasörünü, ardından da "maps" klasörünü açın. Karşınıza çıkan tüm harita dosyalarından ilgili olanları silebilirsiniz.

Steam kütüphanenize girip bu dosya yolundan,

Counter-Strike global Offensive\csgo\maps

Workshop klasörü açıp haritanın ismini aratın ve orada silebilirsiniz.

Geri
Yukarı