CS:GO hassasiyet ayarları çok değişik geliyor

kralin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay PC başına oturmadım, dün oturup biraz CS oynayayım dedim.
Eskiden 400DPI 1.8 sensivity kullanıyordum ve çok rahat arkama falan dönüp flick atabiliyordum.
Ama bugün 400DPI 2 sensivity'ye alıp denediğim neredeyse mouse hiç dönmüyordu. 3'e aldım sensivity'yi ama oyun çok garip geliyor ve oynayamıyorum.
Yaklaşık 4 saat uğraştım uygun sensi bulmak için ama bulamayınca tilt olup çıktım.
Neden böyle oldu, başınıza hiç geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay PC başına oturmadım, dün oturup biraz CS oynayayım dedim.
Eskiden 400DPI 1.8 sensivity kullanıyordum ve çok rahat arkama falan dönüp flick atabiliyordum.
Ama bugün 400DPI 2 sensivity'ye alıp denediğim neredeyse mouse hiç dönmüyordu. 3'e aldım sensivity'yi ama oyun çok garip geliyor ve oynayamıyorum.
Yaklaşık 4 saat uğraştım uygun sensi bulmak için ama bulamayınca tilt olup çıktım.
Eski alışık olduğunuz ayarlara tekrar alışmak vakit gerekir.Sabredin 1 ay süre oynamamak etkiler tabi ki.

Müyordu. 3'e aldım Sensivity'yi ama oyun çok garip geliyor ve oynayamıyorum.

Ama bugün 400DPI 2 Sensivity'ye alıp denediğim neredeyse mouse hiç dönmüyordu. 3'e aldım Sensivity'yi ama oyun çok garip geliyor ve oynayamıyorum.

Belki ivme açılmış olabilir onu kontrol etmeni öneririm.

Düşük hassasiyet ile oynadığınız için oluyor. Bende de olmuştu ben de 800DPI 0.8 hassasiyet ile oynuyorum. 2 hafta sınavlardan dolayı oynamadım. Daha sonra 2-3 gün zorlanıyordum da sonradan alıştı tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı