Çözüldü CS:GO hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

m0zzYs

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Oyuna giriyorum hiçbir şey yokken durduk yere masaüstüne atıyor hata kodu falan da gelmiyor sadece masaüstüne atıyor.
(Oyun da kapanıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dediğimi yapmak için daha ne kadar bekleyeceksiniz acaba? Ha, yardım istemiyorsanız siz bilirsiniz zira bizi burada zorla tutan kimse yok emin olun. Sorunla alakalı gerekli gereksiz tüm sorulara yanıt verip sorunu çözecek mesaja yanıt vermiyorsanız kusura bakmayın fakat ben buradan bunu çıkarırım. Verirseniz ve rapor işlenmişse sorunu çözeriz ama işlenmemişse de farklı yöntemlere başvururuz.

Dostum sorun oynadığım sunucu ile alakalıymış sunucu değiştirdim düzeldi sağ olun.
Olay Görüntüleyicisi raporu paylaşabilirsiniz.

Denedim ama olmadı.

Denedim.

Hayır hiçbir uygulama açık değil.

Olay görüntüleyicisi raporu paylaşabilirsiniz.

Hocam o zaman Enes hocamın dediğini yapın.

Windows kaç bit?
Sistem kötüyse ve sistem 32 Bit ise atabiliyor bazen.

1632644814469.png

Dediğimi yapmak için daha ne kadar bekleyeceksiniz acaba? Ha, yardım istemiyorsanız siz bilirsiniz zira bizi burada zorla tutan kimse yok emin olun. Sorunla alakalı gerekli gereksiz tüm sorulara yanıt verip sorunu çözecek mesaja yanıt vermiyorsanız kusura bakmayın fakat ben buradan bunu çıkarırım. Verirseniz ve rapor işlenmişse sorunu çözeriz ama işlenmemişse de farklı yöntemlere başvururuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı