CS:GO hayatımı sömürüyor

Skyliness00

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bu hayatta 3 şeye bagimliyimdir.
Müzik dinlemek.
Dışarıda takılmak.
CS oynamak.
Bu hep boyleydi ama CS artık nasıl desem.
Ruyalarima falan giriyor her konuyu otomatik CS'ye goturuyorum.
CS yüzünden sevgilimden bile ayrildim.
Bıktım artık. Derslerede calisamiyorum. Disari hayatimida cok etkiledi. Normalde disariya çıkardım 11.30-12'ye kadar dururdum sonra oynardim ama artik cikmiyorumda. Ailemle iliskilerim cok bozuldu. Oyundan sıkılıyorum ama oynamadan edemiyorum. O kadar oynuyorum ki müzik dinlemeye bile vakit yok. Uyku düzenim bozuktu iyice bozuldu.
Okulda falan uyumaya başladım. Cevremden çok tepki almaya başladım ne yapmalıyım psikoloğa falan gitsem ise yararmi.

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim :) bir zamanlar günün 8 9 saatini oyunlarda geçiren birisi olarak yazıyorum sana. Sosyal yaşantımda hiç yapmadığım şeylere yönelerek bu durumdan sessizce kurtulmuştum. Örneğin hiç bilardo oynamamıştım birkaç kez oynayınca zevk almaya başladım ve bu beni biraz kopardı pcden. Sende farklı şeyler yaparak kurtulabilirsin ama emin ol herşey yine sende bitecek. Şuan ben bir saat oyun oynayınca sıkılıp dışarı çıkıyorum mesela o kadar ki uzaklaştım

images (2).png

Nişan Alın Fanboylar geliyor!

Abarttığını düşünüyorum.

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim :) bir zamanlar günün 8 9 saatini oyunlarda geçiren birisi olarak yazıyorum sana. Sosyal yaşantımda hiç yapmadığım şeylere yönelerek bu durumdan sessizce kurtulmuştum. Örneğin hiç bilardo oynamamıştım birkaç kez oynayınca zevk almaya başladım ve bu beni biraz kopardı pcden. Sende farklı şeyler yaparak kurtulabilirsin ama emin ol herşey yine sende bitecek. Şuan ben bir saat oyun oynayınca sıkılıp dışarı çıkıyorum mesela o kadar ki uzaklaştım
Futbol ,basket,voleybol dışında eglenceli bı onerin varmı

Futbol ,basket,voleybol dışında eglenceli bı onerin varmı
Eğer küçük bir şehirde yaşıyorsan o şehrin insanlarıyla zaman geçir. Mesela kahvehaneye git yaşlı amcalarla otur onlardan birşeyler dinle. Belki sana saçma gelecek ama bir süre sonra sohbetleri sarıyor hiç kalkmak istemiyorsun 😁 ya da büyük bir şehirdeysen hiç gezmediğin görmediğin yerlerini keşfet. Ve ne olursa olsun kendini geliştirmek için kitaplar oku. Mesela oyun bağımlısı birisin bunun önüne geçmek için fantastik kitaplar okuyabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı