CS:GO hesabı hile bulunduran PC'de kullanılırsa ban yer mi?

sertfurkan108

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim kendime ait hesabimı 1,2 gün oynaması için arkadaşıma verdim, bundan 1,5 ay önce. Bugun öğrendim, onun troll için açtığı hesapları ban yedi. Ama benim hesaptan kesinlikle hile açılmadı. Acaba bana geriye dönük VAC ban atabilirler mi diye size sormak istedim. 1, 5 aydır hesabımı kimseye vermedim, sifreleri falan da degistirdim. Hesabimin içi dolu, o yüzden biraz tırsıyorum. Cevap verirseniz çok memnun olurum.

VAC tarafından yasaklanmayacağımdan nasıl emin olabilirim?​

Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın.

Senin hesabında hile kullanılmadığı sürece yasaklama alacağını sanmam ama resmi Steam makalesinde bu yazıyor.

Merhabalar. Benim kendime ait hesabimı 1,2 gün oynaması için arkadaşıma verdim, bundan 1,5 ay önce. Bugun öğrendim, onun troll için açtığı hesapları ban yedi. Ama benim hesaptan kesinlikle hile açılmadı. Acaba bana geriye dönük VAC ban atabilirler mi diye size sormak istedim. 1, 5 aydır hesabımı kimseye vermedim, sifreleri falan da degistirdim. Hesabimin içi dolu, o yüzden biraz tırsıyorum. Cevap verirseniz çok memnun olurum.
O dosya (hile) aktif olmasa dahi VAC ban atabilirler. Dosyanın bulunması yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı