CS:GO hile kullanmadan VAC ban yemek mümkün mü?

furkanharrower

Hectopat
Ben biraz sıkıntılıyım, VAC yerim diye çok korkuyorum. Oyuna girmeden önce arkada ki bütün programları kapatıyorum ve sadece görev yöneticisinde arkada çalışan ne olduğunu anlamadığım uygulamalar kalıyor. Sisten şansına vurduğum zamanda, adamın olduğu yere bakarak çıktığımda aklıma hemen VAC geliyor. Overwatch'a kaç report yeyince düşüyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben biraz sıkıntılıyım, VAC yerim diye çok korkuyorum. Oyuna girmeden önce arkada ki bütün programları kapatıyorum ve sadece görev yöneticisinde arkada çalışan ne olduğunu anlamadığım uygulamalar kalıyor. Sisten şansına vurduğum zamanda, adamın olduğu yere bakarak çıktığımda aklıma hemen VAC geliyor. Overwatch'a kaç report yeyince düşüyoruz?
Kaç report yiyince düşüyoruz diye bir şey yok bir kere. Çok dert etmeyin böyle konuları yemezsiniz hile kullanmadıkça.
Report durumu değişiyor.

Gereğinden fazla report alırsanız. Overwatch'a düşersiniz bu durumda sanırsam 1 aylık bir ban atıyorlar, incelemek için. Sonra hile olduğunuz ortaya çıkarsa yapıştırıyorlar VAC'ı. Ayrıca OverWatch'a sebepsiz düşerseniz Steam desteğe yazın erken açılabiliyor.

Bir rekabetçi maçta 100 puan ve üzeri aldığınız an Overwatch'a düşüyorsunuz. Hile diye rapor atabilirler, Overwatch hile olduğunuzu düşünürse ceza alırsınız.
Bu bilgiyi nerden buldunuz owerwatch'a girdiğim de hiç 100 puana ulaşan oyuncu görmedim, tamamı ile safsata bilgi vermişsiniz.

Burada yok 10 reportta düşersin 5 reportta çıkarsın 7 övgü de sıfırlanırsın hikayelerini geçebilirsin.
CS:GO - Overwatch Sistemi adresinden makaleleri okuyabilirsin.

CS:GO'da ortalama bir nova oyuncusu bile Owerwatch müfettişi olabilir ve eğer siz potansiyelinizin üstünde oynarsanız sizi hileci olduğunuzu düşünebilir ve VAC ban yiyebilirsiniz. Bu sebepten dolayı biraz dikkatli olmakta fayda var.

Son düzenleme:
Bu bilgiyi nerden buldunuz owerwatch'a girdiğim de hiç 100 puana ulaşan oyuncu görmedim, tamamı ile safsata bilgi vermişsiniz.

Burada yok 10 reportta düşersin 5 reportta çıkarsın 7 övgü de sıfırlanırsın hikayelerini geçebilirsin.
CS:GO - Overwatch Sistemi adresinden makaleleri okuyabilirsin.
Overwatch olduğum için? 100'ü geçtiğin an otomatik raporlanırsın. 50 öldürmeye eşit 100 puan. En az 10 el Ace demek. Önce sen bir araştır da millete iftira at birine.

Geri
Yukarı