CS: GO Hile Kullanmadan VAC Ban

CLKgraphıc

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır CS:GO oynuyorum 2013 yılında satın almıştım 3,74 USD idi o zamanlar. O zamandan bu zamana hiç hile kullanmadım. Bugün girdiğimde ise VAC ban yediğimi gördüm. Daha öncesinde sadece bir kere ban yemiştim(overwatch veya başka bir şey VAC değil) ama onda da hile kullanmamıştım takım olarak bizim takımımızı reportladılar.
Buradaki sorun hile kullanmadan nasıl bu banı yemiş olduğum, belki arkadaşımla aynı internet üzerinden oynadığımızdan ötürü ve onun hesabında hile kullanıldığından dolayı oldu diye düşünüyorum böyle bir şey olabilir mi?
Ve bu ticket, mail vb. ulaşım yöntemleriyle yine kesinlikle çözülemez mi?

Herhangi bir CFG kullanmıyorum ya da oyun dışı herhangi bir araç. Başka birisi tarafından 'boost'lanmıyorum yani başkası ile rütbe yükseltmiyorum fakat birkaç kere kendimden düşük birini benimle maça almıştım yani ben başkasını 'boost'ladım.
VAC sistemini engelliyor yazmıyor, yasaklandınız yazısı çıkıyor.
NOT: Diğer konulara da göz attım net cevap alamadığım için açıyorum konuyu.

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC, oyun dosyalarını kontrol edip eğer üçüncü parti bir şey oyun dosyalarıyla oynamaya başlarsa bunu tespit ediyor ve sizi banlıyor, bildiğiniz gibi. Hile kullanmadım diyorsunuz ama bu olayın siz hile kullanmadan veya oyun dosyalarıyla oynamadan gerçekleşmesi bir mucize gibi.
  • Ya gerçekten hile kullandınız/veya oyun dosyalarıyla oynadınız,
  • Ya da birisi sizin oyun dosyalarınızı karıştırdı.
Benim fikrim böyle. Fakat Valve VAC banı asla açmıyor hileciler konusunda çok sıkı. (Size hileci demiyorum yanlış anlamayın lütfen.)

Öncelikle gecikmeli cevaptan dolayı özür dilerim.

Hocam ilk maddeyi ilk kısmını eliyorum çünkü hile kullanmadım oyun dosyaları hakkında bir şey diyemem çünkü hem CS GO hesabım hemde bilgisayarım birden çok kişi tarafından kullanılıyor.
Ticket ile iletişime geçip aktarsam durumu veya başka bir yöntem varsa fayda etmez mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı