CS:GO Hile Problemi

Selim Akıncı

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar sıkıntılı bir durum ile karşı karşıyayım. Ben bilgisayarı kardeşim ile ortak kullanıyorum. Bugün PC'ye açtığımda "sbytecsgo" adlı program olduğunu gördüm. Kardeşime sorduğumda hile diye cevap verdi. Ama hileyi başka bir hesap açıp topluluk sunucularında kullanmış ana hesapla hiç girmemiş. Tabii ki bu duruma çok sinirlendim ve ne yapacağımı bilemedim ilk önce ana hesaba girip CS:GO'yu sildim ve sonra hilenin masaüstü eklentisini sildim, fakat hilenin ana dosyasını bulamadım. Şu an AVG antivirüs ile baştan aşağı tarama yaptırıyorum ama bilmiyorum yetecek mi. Formatlık durum istemiyorum çünkü çok fazla oyun indirdim. Ve bu beni yorar sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar sıkıntılı bir durum ile karşı karşıyayım. Ben bilgisayarı kardeşim ile ortak kullanıyorum. Bugün PC'ye açtığımda "sbytecsgo" adlı program olduğunu gördüm. Kardeşime sorduğumda hile diye cevap verdi. Ama hileyi başka bir hesap açıp topluluk sunucularında kullanmış ana hesapla hiç girmemiş. Tabii ki bu duruma çok sinirlendim ve ne yapacağımı bilemedim ilk önce ana hesaba girip CS:GO'yu sildim ve sonra hilenin masaüstü eklentisini sildim, fakat hilenin ana dosyasını bulamadım. Şu an AVG antivirüs ile baştan aşağı tarama yaptırıyorum ama bilmiyorum yetecek mi. Formatlık durum istemiyorum çünkü çok fazla oyun indirdim. Ve bu beni yorar sizce ne yapmalıyım?
AVG kötü bir AV'dir. Bitdefender ve Kaspersky ile taratın.

Merhabalar arkadaşlar sıkıntılı bir durum ile karşı karşıyayım. Ben bilgisayarı kardeşim ile ortak kullanıyorum. Bugün PC'ye açtığımda "sbytecsgo" adlı program olduğunu gördüm. Kardeşime sorduğumda hile diye cevap verdi. Ama hileyi başka bir hesap açıp topluluk sunucularında kullanmış ana hesapla hiç girmemiş. Tabii ki bu duruma çok sinirlendim ve ne yapacağımı bilemedim ilk önce ana hesaba girip CS:GO'yu sildim ve sonra hilenin masaüstü eklentisini sildim, fakat hilenin ana dosyasını bulamadım. Şu an AVG antivirüs ile baştan aşağı tarama yaptırıyorum ama bilmiyorum yetecek mi? Formatlık durum istemiyorum çünkü çok fazla oyun indirdim. Ve bu beni yorar sizce ne yapmalıyım?

Bence kardeşinle bu durumu konuşmalısın CS:GO'da hile açıp milletin oyununu trollememeli ne kadar çocuk olsa da her şeyin farkında azarla demiyorum da haddime düşmezde uyar en azından.

Reset atmani oneririm.

Şimdi olmasa ilerde yakalanırsın. CSGO'nun dosyalarını tarıyorlar ver silinen şeyleri bile görebiliyorlar diye biliyorum. O yüzden hesapla yavaş yavaş vedalaş. O hesapla yinede bir süre oynama belki şansın vardır bir şey olmaz.
O hesap dert değil benim sorunum ana hesap hile yüklüyken ana hesabla hiç cs girilmedi.Zaten ilk yaptığım csye direk silmek oldu.Buna rağmen ana hesaba birşey olurmu?

O hesap dert değil benim sorunum ana hesap hile yüklüyken ana hesabla hiç cs girilmedi.Zaten ilk yaptığım csye direk silmek oldu.Buna rağmen ana hesaba birşey olurmu?

İki hesapta da 2FA varsa ve aynı numarayı kullanıyorsa biri yediğinden diğeride yer. Benim başıma geldi. VAC'lı hesabımda kullandığım numarayı 2. hesabımda kullandığım için 2. hesabımda VAC yedi. Kanıtlardan kurtul. En azından yanarsa biri yansın ötekine bir şey olmasın.

Geri
Yukarı