CS:GO hileden geçilmiyor?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar oyun hileden geçilmiyor. Dün sabah 6'da rekabetçi girim dedim. Oyuna girdim. Karşı takım Full Türk ve hile yok hiçbirinde. Bizim takımda Full Türk. Oyuna girmeden önce beni davet eden takımda 3 kişi Prime'di. Birtek ben (17 level) ve hileci (7 level) Prime değildik. Maç başladı. Bizim takımdaki 7 level olan hilecinin wallhack olmasından şüphelendim çünkü adam awp ile sürekli duvarlara aim koyma bazen legit oynama. Bazen aimbot u da açıyordu. 7 level olan hileci maçın ortasında kusura bakmayın bende wallhack var diye yazdı. Bende VAC yemiyor musun diye yazdım. Cevap vermedi. Sonuç olarak karşı takımı 16-6 yendik. Karşı takım hileciyi raportladı. Bugün adamın hesabına baktığımda VAC kaydı yok Steam profilinde. Bu nasıl iş? Oyunun suyu çıktı artık keşke yeniden ücretli olsa. Keşke gabe VAC ban vereceğine IP ban veya harddisk ban falan atsa. Ben şu an 17 levelim. 21 level Prime yapmak için ölüm maçı giriyorum genellikle. Hile sıklığını nasıl azaltabilirim? Başka bir forumda yazdığımda bazı adamlar övgü satın alın demişlerdi. Sizce övgü satın almak hileyle karşılaşma oranını düşürür mü? Not: ESEA ya da Faceit gibi yerleri önermeyin çünkü rekabetçide acemiyim rankım yok.

Prime değilseniz hileden şikayet etme gibi bir lüksünüz yok maalesef. İş sadece Prime olmakla bitse neyse. Daha bunun güven faktörü var. Hesabınız yeni ise ve sadakat rozeti vs. yoksa sizi de yeni hesaplarla eşleştirecekltir. 21 olana kadar basit eğlencede ve diğer modlarda oynamaya devam edin.

Arkadaşlar oyun hileden geçilmiyor. Dün sabah 6'da rekabetçi girim dedim. Oyuna girdim. Karşı takım Full Türk ve hile yok hiçbirinde. Bizim takımda Full Türk. Oyuna girmeden önce beni davet eden takımda 3 kişi Prime'di. Birtek ben (17 level) ve hileci (7 level) Prime değildik. Maç başladı. Bizim takımdaki 7 level olan hilecinin wallhack olmasından şüphelendim çünkü adam awp ile sürekli duvarlara aim koyma bazen legit oynama. Bazen aimbot u da açıyordu. 7 level olan hileci maçın ortasında kusura bakmayın bende wallhack var diye yazdı. Bende VAC yemiyor musun diye yazdım. Cevap vermedi. Sonuç olarak karşı takımı 16-6 yendik. Karşı takım hileciyi raportladı. Bugün adamın hesabına baktığımda VAC kaydı yok Steam profilinde. Bu nasıl iş? Oyunun suyu çıktı artık keşke yeniden ücretli olsa. Keşke gabe VAC ban vereceğine IP ban veya harddisk ban falan atsa. Ben şu an 17 levelim. 21 level Prime yapmak için ölüm maçı giriyorum genellikle. Hile sıklığını nasıl azaltabilirim? Başka bir forumda yazdığımda bazı adamlar övgü satın alın demişlerdi. Sizce övgü satın almak hileyle karşılaşma oranını düşürür mü? Not: ESEA ya da Faceit gibi yerleri önermeyin çünkü rekabetçide acemiyim rankım yok.
Güven faktörün ile alakalı. Benim karşıma kaç maçtır hile gelmiyor.

CS:GO'nun devri bitti maalesef kardeşim oyun hileden geçilmiyor en mantıklısı oyunu komple bırakmak paralı hileler var aylık ödeme yapıyorlar hiçbir türlü ban yemiyor Prime ya da değil fark etmiyor.

CS:GO'yu sevmememin bir nedeni de bu. Satın almış olsanız bile hile gelmemesi için uğraşmanız gerekiyor. Başka programlar kullanmanız gerekiyor. Ayrıca gerçekten bu saatten sonra CS oynamaya değmez bence.

Bi ara çözmüşlerdi gene başladı hileler. Adam nereden geldiğimi her seferinde biliyor, pusuyorum bir yere adam pantolondan fırlar gibi bir anda ortaya çıkıp kafadan vuruş yapıyor. Hilesin diyince ''Ses kastım'' oluyor cevaba bak. Bende ses kasıyorum niye adamın yerini daha oyun başladığında göremiyorum acaba...

Rainbow Six Siege oynuyorum şimdi, CSGO gerçekten bitti.

Bi ara çözmüşlerdi gene başladı hileler. Adam nereden geldiğimi her seferinde biliyor, pusuyorum bir yere adam pantolondan fırlar gibi bir anda ortaya çıkıp kafadan vuruş yapıyor. Hilesin deyince "ses kastım" oluyor cevaba bak. Bende ses kasıyorum niye adamın yerini daha oyun başladığında göremiyorum acaba...

Hocam paralı hile ile adam senin elinde hangi silah var kaç mermisi var kaç canın var hepsini görüyor öyle geliyor.

Steam Destek: VAC her zaman gerçek zamanlı olarak çalışmaz. Kullanıcı yasaklanmış ise profilinde belirlenmesi bazen 1-2 gün kadar bile sürebiliyor. Profilde uyarı olmaması kullanıcının oyundan yasaklanmadığı anlamına gelmez.

Geri
Yukarı