CS:GO hilelere rastlayanlar

Tithisa

Decapat
Geçtiğimiz haftalarda aktif olarak rekabetçi atıyorum. Karşıma hiç hile gelmedi size geliyor mu ve gelen rank nedir? Genelde gelenler rozetsiz 21lvl adamlar oluyor. Bazen serverlarda görüyorum 1lvlda geliyorlar.

Hesabın seçkin ise hile çok nadir gelir zaten. Ama seçkin değilsen çok fazla hile gelir aklın alamayacağı kadar fazla hemde. çünkü ben o yollardan geçtim şuan seçkinim.

Hesabın seçkin ise hile çok nadir gelir zaten. Ama seçkin değilsen çok fazla hile gelir aklın alamayacağı kadar fazla hem de. Çünkü ben o yollardan geçtim şu an seçkinim.

Seçkin olana nadir mi hile geliyor, dostum kusura bakma ama sen galiba hiç CS:GO oynamadın galiba.

Son haftalarda girmiyorum çünkü artık illallah geldi hilelerden. Biz genelde 3 kişi giriyoruz. Güzide seviyesinde oyuncuyuz ama çatır çatır hile geliyor. Bıkmıştık, bıraktık gibi bir şey girmiyoruz bile artık.
Valorant giriyoruz kitlesi kanser ama hile gibi bir şey pek yok en azından. Eğer grupça girerseniz Valorant sarabiliyor. CS'nin hilesi gerçekten çekilmiyor.

Neredeyse oyuna her girdiğimde bir önceki rakiplerde hile bulunduğuna dair uyarı geliyor. Gerisini siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı