CS:GO Hilesiz VAC Ban

Daha fazla  
Önceden forumlarda kullanıcıların açtığı konulara bakardım. Mesela "Hile açmadım ama VAC Ban yedim" tarzında. Altına bakardım küfür eden, hakaret eden hepsi var. Ben de hile açmadığınız sürece, bu oyunda VAC Ban ya da Overwatch tarafından ban yemeniz imkansız derdim. Fakat bu akşam başıma bir olay geldi. Canım sıkılmıştı, değişiklik olsun diye yoldaş girmiştim. Yanımda arkadaşım vardı. Keyifli keyifli oynuyoruz. Maçlar normal bir şekilde gidiyor, 2-3 win aldık devam ediyoruz. Son el bitti. Win aldık yeniden. Lobiye döndük, arkadaş maç aramasını başlattı ve yeniden maç buldu kabul ettik. Oyuna girerken bağlantı kesildi. Client falan tarzında bir hata verdi. Yukarıda maça yeniden bağlan veya terket penceresi çıktı. Sıradan bir hatadır dedim. Girmeye çalıştığım zaman yeniden aynı hatayı verdi. Sol tarafta CS:GO bilgilerimin altında rütbemin vs. gözükmediğini gördüm. O an kıllanmaya başladım. Alt+tab yapıp Steam'i açtım. Profilime baktıgımda ise VAC Ban yazdığını gördüm. Ayrıca Steam hesabımın içindeki oyunların ederi 1500 TL civarı. Yani kısacası arkadaşlar hiçbir güç beni bu hesapta hile açmaya zorlayamaz. Sizlere en içten şekilde söylüyorum ki "Hile açmadım". Kısacası içinizde yardımcı olabilicek herhangi bir arkadaş var mıdır acaba? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
#FIXCSGO diye boşuna dememişler.
Valve paraları yemeye devam...
ezgif.com-resize.gif

Haksız olarak atılan bir VAC Ban Valve tarafından en kısa süre içerisinde kaldırılır. Valve salak değil hile açmayan birine VAC atacak. Belli ki hile açmışsınız. Steam hesabınızın 1500 TL olması fark etmez nasılsa sadece CS'den ban yiyorsunuz. Gerçekten hile açmamış iseniz birkaç gün bekleyin, ban mutlaka kalkacaktır.

Haksız olarak atılan bir VAC Ban Valve tarafından en kısa süre içerisinde kaldırılır. Valve salak değil hile açmayan birine VAC atacak. Belli ki hile açmışsınız. Steam hesabınızın 1500 TL olması fark etmez nasılsa sadece CS'den ban yiyorsunuz. Gerçekten hile açmamış iseniz birkaç gün bekleyin, ban mutlaka kalkacaktır.
Farkındaysanız Ban VAC Olarak atılmış durumda değil. Owerwatch tarafından yenilmiş bir ban.
Yeme nedeninde dürüst müsün bilmiyorum ama açılması oldukça zor.Belki bir umut hata olarak atılmış olabilir, bazı yayıncılara olmuştu.O zaman açılabilir.
Dediğim gibi zamanında bende forumlarda çok kişiye güldüm ama haksız yere yediğim bir ban. Yinede yanıtınız için teşekkürler.

Geçmiş olsun dostum soğuk su iyi gider. Bende duydum daha önce hiç kullanmadım yedim diyenleri özellikle en son VAC dalgasında gerçekten bazıları hiç oyun olmadığı halde yedi. Senin durumun hakkında bişey demiyorm eğer gerçekten en ufak bişey dahi açmadıysan durumu açıklayan bi yazı gönder çok zor ama belki açarlar.

OW'den yediğin banlar bile zor açılıyorken doğrudan VAC ban yiyen hesabın açılması çok zor. Geçmiş olsun, al sana bir bardak soğuk su.

indir (2).jpg

Geri
Yukarı