CS:GO i7 9750H GTX 1650 sistemde kasıyor

anonymousperson1

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. GTX 1650, i7 9750H, 16 GB RAM'li bir laptop sahibiyim. Aynı sistemin daha düşüğü arkadaşımda var, CS:GO'da Max ayarlarda FPS'si 150'nin altına inmiyor fakat bende en düşük ayarlarda 80 90 arası geziniyor. Arada drop yiyorum, bunun sebebi nedir? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. GTX 1650, i7 9750H, 16 GB RAM'li bir laptop sahibiyim. Aynı sistemin daha düşüğü arkadaşımda var, CS:GO'da Max ayarlarda FPS'si 150'nin altına inmiyor fakat bende en düşük ayarlarda 80 90 arası geziniyor. Arada drop yiyorum, bunun sebebi nedir? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Hocam laptop modeli belirtin sıcaklıktan olabilir.

Isınma olabilir veya Windows üzerinde yaptığınız herhangi bir değişiklik. Bir de kaspersky indirip tarama yaparsanız iyi olur. Olmazsa sıfırdan temiz kurulum yapabilirsiniz.

Hocam laptop şarja takılı. Laptopun markası Lenovo Ideapad L340 Gaming modeli GTA 5 kasmıyorken CS:GO gibi çok sistem istemeyen oyun neden kasıyor anlamıyorum.

MSI Afterburner gibi bir uygulamayla bize işlemci ve ekran kartının kullanımlarını ve sıcaklıklarını paylaşın. Yardımcı olalım. Tahminimce CS:GO'da işlemci kendi grafik işlemcisini kullanıyor ve sistem kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı