CS:GO için 1.000 TL sistem toplama

Berzan Kubulay

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 1.000TL'lik bir bütçem var. İstediğim donanımların CS:GO'da akıcı bir oyun zevki vermesini istiyorum
Buna uyabilecek bütçeyi az da olsa geçecek donanımları önerebilir misiniz?

Dostum bahsettiğin aralıkta hiçbir sistem toplanamaz heralde "akıcı" olarak oynamak istiyorsan. Belki ikinci el bir dizüstü falan bulunabilir bir nebze oynatabilecek.

Eski bir pc varsa elinde, onu yükseltmeni önerebilirim. Benim 3000 liralık pc bile cs go da sıkıntı çekiyor. 1000 liraya işlemciyi bile alamazsın diyebilirim sana sadece.

Merhaba, 1.000TL'lik bir bütçem var.
Bugün sadece düşük seviyelerde bir işlemciyi bile ancak bu fiyata bulabiliyorsun. Akıcı olarak CS:GO oynamak istiyorsan çokta üst düzey bir bilgisayara ihtiyacın yok ama bin liraya da alamazsın. Kafadan bir 3 bin lira gözden çıkarmalısın.

1000 TL'ye şuan boş kasa satılıyor.
Aman Master Palpatine sende böyle söyleyip adamı daha da batağa sokma. İlla üst düzey bir kasa olmadanda soğutması halledilir bir şekilde ama akıcı oyun istiyorsa asıl gerekli şeyleri yapamaz gibi duruyor.

:D ah çok özür dilerim bütçemi yanlış yazmışım ve şuan yeni pc ile gtada 50fps alıyorum yinede önerileriniz için teşekkürler

Geri
Yukarı