CS:GO için 500 TL kulaklık önerisi

HS50 Pro dışında şunlara da bakabilirsiniz.

Bütçe artarsa bunu almanızı öneririm.

HS50 Pro dışında şunlara da bakabilirsiniz.

Bütçe artarsa bunu almanızı öneririm.

Hocam müzik konusunda özellikle Bass konusunda bu üçü arasında en iyisi hangisidir?

Hiçbirini alıp denemediğim için çok emin değilim ama özelliklere göre bir sıralama yapsaydım böyle olurdu.
  1. Blackshark V2 X
  2. Strike 3
  3. Immersa Ti
Biraz tuzlu geldi aslında fiyatı, konu açtım ama kimse yardımcı olmadı o yüzden sana sormak istemiştim. Daha ucuza ne önerirsin ki 300-350 TL gibi?

Biraz tuzlu geldi aslında fiyatı, konu açtım ama kimse yardımcı olmadı o yüzden sana sormak istemiştim. Daha ucuza ne önerirsin ki 300-350 TL gibi?

Amacınız hem oyun hem müzikse bu 3 kulaklık sizi hem oyun hem müzik konusunda tatmin eder.

53 mm sürücülere sahip müzik anlamında da gayet iyi bir kulaklık:

Dahili ses kartlı:

Bütçeniz artarsa:

Amacınız hem oyun hem müzikse bu 3 kulaklık sizi hem oyun hem müzik konusunda tatmin eder.

53 mm sürücülere sahip müzik anlamında da gayet iyi bir kulaklık:

Dahili ses kartlı:

Bütçeniz artarsa:

Hocam Corsair ile GameNote arasında ne fark vardır? Amacın oyunlarda ses kasmak ve müzik tarafında ise sadece bas. Ses kartının ne tür avantajı olur ayrıca? HS50 düşünüyordum ama o da HS35 gibi çıt kırıldım mı bilemiyorum, yardımcı olan da yok sen dışında.

HS50 düşünüyordum ama o da HS35 gibi çıt kırıldım mı bilemiyorum

Yok hocam HS50 Pro gayet iyi bir kulaklıktır. H2002D ile de HS50 Pro arasında öyle devasa bir fark yok. Ama satış sonrası destek kısmında Corsair RM'a gerçekten çok iyi çalışıyor. Ben olsam HS50 Pro'yu tercih ederdim. Bassları beğenmezseniz de basit ekolayzır ayarları ile bu sorunu çözebilirsiniz. Benim bildiğim Corsair'ın HS50 Pro da basslar bazen öteki sesleri bile bastırabiliyor.

Ses kartının ne tür avantajı olur ayrıca

Ses kartı anakartınızdaki ses yongası kötü ise kulaklıktan tam verim almanızı sağlar.

Yok hocam HS50 Pro gayet iyi bir kulaklıktır. H2002D ile de HS50 Pro arasında öyle devasa bir fark yok. Ama satış sonrası destek kısmında Corsair RM'a gerçekten çok iyi çalışıyor. Ben olsam HS50 Pro'yu tercih ederdim. Bassları beğenmezseniz de basit ekolayzır ayarları ile bu sorunu çözebilirsiniz. Benim bildiğim Corsair'ın HS50 Pro da basslar bazen öteki sesleri bile bastırabiliyor.

Ses kartı anakartınızdaki ses yongası kötü ise kulaklıktan tam verim almanızı sağlar.
Anladım o zaman Gamenote alacağım bu 1 yıl içindeki 5. kulak üstü kulaklığım olacak artık gına geldi. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı