CS:GO İçin Fare Önerisi

Emirunvrn

Centipat
Daha fazla  
CS:GO için fare alacağım. Başlıktaki fareler arasında kaldım. Hangisini neden almalıyım veya önerdiğiniz başka fare var mı?

Steel Series Rival 310 vs Razer Deathadder Elite vs Logitech G403

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO için fare alacağım. Başlıktaki fareler arasında kaldım. Hangisini neden almalıyım veya önerdiğiniz başka fare var mı?

Steel Series Rival 310 vs Razer Deathadder Elite vs Logitech G403
Dostum Zowie EC2-A Modeli FPS oyunları için (Özellikle CS:GO) resmen biçilmiş kaftan. Sana önerim tercihini Zowie Mouse'lardan birinden yana kullanman.

Rival 600 kullanıyorum. Kauçuk sıkıntısı yaşamadım ama yaşayanlar var. Belirttiğin vs den açık ara farkla rival 310 çıkar. Hem sensör hem malzeme kalitesi olarak oldukça iyi. Ayrıca elin başka farelere uyuyorsa zowie almana hiç gerek yok zira 310 un sensörü daha iyi.

Rival 600 kullanıyorum. Kauçuk sıkıntısı yaşamadım ama yaşayanlar var. Belirttiğin vs den açık ara farkla rival 310 çıkar. Hem sensör hem malzeme kalitesi olarak oldukça iyi. Ayrıca elin başka farelere uyuyorsa zowie almana hiç gerek yok zira 310 un sensörü daha iyi.
Sensör olarak en iyi fare hangisi ?

Teknik olarak en iyi sensör deathadder elitein ama malzeme kalitesi ve çabuk bozulmasından şikayetçi oldukça fazla kişi var. Sonra 310 ve 402
IPS i 200 ve üzeri olan ve DPI 400-1600 arası smoothing yapmayan sensörler yeterlidir. Bunların üstü çok küçük farklar yaratıyor, sensörden çok farenin malzeme kalitesinin önemi artıyor o noktadan sonra.

Teknik olarak en iyi sensör deathadder elitein ama malzeme kalitesi ve çabuk bozulmasından şikayetçi oldukça fazla kişi var. Sonra 310 ve 402
Benim arkadaşım yaklaşık 2.5 yıldır Razer Deathadder kullanıyo. Bozulma falan söz konusu olmadı. Bana en iyisi Deathadder elite gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı