CS:GO için gelecek güncelleme Valorant'ın oyuncularını kendine çekecek mi?

CS önce 128 tickrate getirsin eğe diye ağlayan Valorant tayfaya CS'den yeni teknoloji şoku.
İlk öncelikle Süreyya hanım'ın muhteşem değişimi. Oyuna smoke fiziğinden başka ışıklandırma getirmişler gibi öncekilerden üst düzey bir farkı yok şuanlık.

Valorant bitmez. Zula'nın bile şuan oynayan kitlesi hala var. Valorant'ın belirli bir kitlesi var ve ikisi de farklı türde bir FPS oyunu birisi realistic birisi arcade.

Ve Valorant'ın stratejik bir oyun olması MOBA tarzı oyunları seven oyuncuları daha çok içine çekiyor. Şahsen hep CS'ciyim ama şu aralar Valorant oynuyorum çünkü hızlı ve grafik olarak hoşuma gidiyor.

Ben kesinlikle bu kadar iyi olacağını düşünmüyordum. Çok güzel gözüküyor, uzun zamandır Valorant oynuyordum ve kesinlikle CS2 geldiği gibi geçeceğim.

İlk öncelikle Süreyya hanım'ın muhteşem değişimi. Oyuna smoke fiziğinden başka ışıklandırma getirmişler gibi öncekilerden üst düzey bir farkı yok şuanlık.

Valorant bitmez. Zula'nın bile şuan oynayan kitlesi hala var. Valorant'ın belirli bir kitlesi var ve ikisi de farklı türde bir FPS oyunu birisi realistic birisi arcade.

Ve Valorant'ın stratejik bir oyun olması MOBA tarzı oyunları seven oyuncuları daha çok içine çekiyor. Şahsen hep CS'ciyim ama şu aralar Valorant oynuyorum çünkü hızlı ve grafik olarak hoşuma gidiyor.
Valocu olup, 'eğeğe cese 128 tickrate getirsin eğeğe' diye dolanan bi tayfa vardı. CS direk teknoloji yeniledi. Uğraşsın dursunlar. Ben valorant gibi rank sistemi leş gibi olan bi oyuna daha fazla şans verip stres olmak istemiyorum. En azından zevk aldığım bi oyun oluyor cs. Çünkü karakterlerde fark olmadığından sadece silah konuşuyor. Öyle de olmalı. Valocu tayfa valoya ve kanserlenmeye devam. Hadi iyi bakın kendinize.

Düşüncelerinizi bekliyorum sayın sosyal üyeleri.

CS'den Valorant'a geçen belli bir kitle hile ve çok oynamaktan sıkıldıp geçti güncelleme ile hile sorununu çözerlerse belli bir kitle çekeceklerdir.

Çekecektir. Ama Valorant'yu da çökecek sanmak ağır yanılgı olur. Bu arada oyuna güncelleme gelip gelmemesi değil önemli olan öyle bir hususta var. Güncelleme her ne kadar iyi de olsa, hile sorunu bitecek mi? Bitirilemezse iş aynen devam ederse Valorant çok ciddi kitle kaybetmez.

Ayrıca en düşük sistem özellikleri ne olacak? Türk oyuncusu bu sistem özelliklerine sahip mi? Bunlar da çok önemli hususlar.

Fiyat politikasında güncellemeye gidilecek mi? Özellikle, Türk oyuncusu için en önemli hususlardan bir diğeri de bu.

Güncelleme sadece grafikten mi ibaret, yoksa daha farklı neler gelecek? Bunların tamamına göre çok ciddi şekillenecektir durum. Bu arada bu iş sadece Valorant kitlesi için düşünülmemeli. R6 ve diğer oyunlardan da azımsanmayacak bir kitle gelebilir.

Valodakiler CS'ye para mı verilir deyip skine para gömerek Valorant'ya devam etsinler gerçek csciler zaten oynuyordu haftada bir bile olsa.

Edebiyat hocan kim? Bu nasıl bir cümle böyle.

İlk öncelikle süreyya hanım'ın muhteşem değişimi. Oyuna smoke fiziğinden başka ışıklandırma getirmişler gibi öncekilerden üst düzey bir farkı yok şu anlık.

Valorant bitmez. Zula'nın bile şu an oynayan kitlesi hala var. Valorant'ın belirli bir kitlesi var ve ikisi de farklı türde bir FPS oyunu birisi realistic birisi arcade.

En azından hitboxlari artık Valorant'taki gibi kare değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı