CS:GO için laptop önerisi

Aşağıda özellikleri yazan laptopta CS:GO oynuyorum. En Full ayarlarda, en az 200 FPS alıyorum. En düşük ayarda en az 300 FPS oluyor. 144 Hz ekran mevcut. Çok daha keyifli bir hale geliyor oyun.

Model: ASUS TUF F15 FX506HE-HN005 CPU: i7 11800h RAM: 16 GB 3200 MHz GPU: RTX 3050 Ti Depolama: 1 TB M.2 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
M1 Max'li Macbook Pro'ya yönel. 120 HZ panel var işlemci desen zirve ekran kartı da 32 çekirdekli alırsan piyasanın iyilerinden. Ha, ya da bütçeni söyle.

Bütçe olarak 2.el alicam o yüzden 4-5 k civarında olması yeterli yazılım kod için kullanıxam arada girip vs go oynarim onun için ev fazla cs goyu full ayarlarda açacak düzeyde bir laptop işimi görür acer Casper gibi markalar çok tamire gelmiyor kasa açıldıktan sonra sorun çıkabiliyor o yüzden o markaları eledim

Bütçe olarak 2.el alicam o yüzden 4-5 k civarında olması yeterli yazılım kod için kullanıxam arada girip vs go oynarim onun için ev fazla cs goyu full ayarlarda açacak düzeyde bir laptop işimi görür acer Casper gibi markalar çok tamire gelmiyor kasa açıldıktan sonra sorun çıkabiliyor o yüzden o markaları eledim
2.el önerelim önerelim de hangi şehir?

Olmadığı için zaten 🤣
Daha pahalısı var :D
Lenovo ThinkPad P53 20QN003XTX
İstanbul, illa link ile şunu alabilirsin denize gerek yok işlemci ve ya ekran kartı şöyle olsun dememiz bile yeterli.
O zaman Intel olarak en az 10.Nesil işlemcili, Amd olarak en az 4300u felan almaya çalışın. Ram 8gb olsun en az. Ekranı 1920x1080 olması çok önemli ve IPS panelli bulursanız iyi olur. Ekran kartı olan bulunur mu bilmem ama Mx serili bulursanız iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı