CS:GO için led kontrol sistemi yapılır mı?

melih0a41

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Herhangi bir yazılım programıyla ve elektronik devresitle RGB led kontrolünü CS:GO vb oyunlara entegre edebilir miyim? (Örneğin can full ken yeşil yanıp azalınca kırmızıya dönebilmesi gibi)
Önerilerinizi bekliyorum.

Elbette yapabilirsin ama bunun için program dili bilmen gerekir. Bu konuda ne kadar iyisin?
Ben bilgisayar bilimleri okuyorum inan ki dediğin iş yapılabilir ama bir kamyon ekmek yemesi gerekir. Burdan gençlere sesleniyorum, yazılım peşinde çok heveslenmeyin ingilizce öğrenmek gibi değil en az 2-3 bilgisayar dili öğrenmeniz ve anlamanız gerekiyor kendi başınıza program yazmak için. :D Bu da bir ilkokulluya ya da liseliye yaklaşık 3 yıla mal olur. Zaten öğrendikten sonra mecburen yazılım mühendisliğini tercih edeceklerdir. Yani gence diyorum ki zor iş.

Anlık heves deil ben zaten elektrik 12.sınıf ogrencisiyim elektronik üzerine eğilimim var bunları zaten bilmem gerekiyor ve pic dersi görüyoruz şuan o yüzden sorim dedim
Birde steelseries mousların yazılımında ledlerini kontrol etme var ordan çalamazmıyım acaba :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı