CS:GO için önerdiğiniz başlangıç komutları var mı?

beratsapanci

Decapat
Daha fazla  
ASUS X550VX 950M ekran kartı laptop 16 GB RAM 8 çekirdek CS'de başlangıç seçeneklerine sadece -novid yazdım o da 120 FPS geçmio ama 120 FPS alsamda kasma drop girmeler oluyor. Önerdiğiniz başlangıç komutları var mı ya da cfg oluşturmayı öğretebilecek biri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunlar çok işe yarıyor. Eski bilgisayarımda denemiştim. 20 FPS'ten 80-90'lara çıktı ama laptop çok fazla ısınıp oyunun ortasında kapanıyordu.

-High +fps_max 0 -novid -nojoy -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 +cl_forcepreload 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 +mat_queue_mode 2 -disable_d3D9ex -r_emulate_g. -softparticlesdefaultoff -noubershader +violence_hblood 0 -threads [Çekirdek Sayısı]

Bunlar çok işe yarıyor. Eski bilgisayarımda denemiştim. 20 FPS'ten 80-90'lara çıktı ama laptop çok fazla ısınıp oyunun ortasında kapanıyordu.
-High +fps_max 0 -novid -nojoy -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 +cl_forcepreload 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 +mat_queue_mode 2 -disable_d3D9ex -r_emulate_g. -softparticlesdefaultoff -noubershader +violence_hblood 0 -threads [Çekirdek Sayısı]
Yaptım fakat sadece ana menüde +100 FPS etkisi oldu bende. Oyun içinde bir değişme yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı