CS:GO için oyuncu faresi önerisi

Baran Can DAL

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda kullanmış olduğum DLM-355 ömrünü yavaş yavaş doldurduğundan yeni bir fare almayı düşünüyorum. DLM-355'ten oldukça memnunum ve eğer ani çevirmelerde takılma problemi olmasa tekrardan kendisini alırdım. Lakin hızlı çevirdiğimde takılma problemi yaptığı için tercihen pahalı olmayan, DLM-355'e benzeyen(yani biraz büyük) ve takılma problemi olmayan bir fare tavsiyesi istiyorum. Daha çok CS:GO oynadığım için fazla makrosu falan olmasına gerek yok. Şimdiden okuyan herkese teşekkürler.

Bütçe konusunda 150-200 tl yi geçmezse iyi olur ama öyle bi bütçe kısıtlamam yok.

A4 Tech XL-750BH önerebilirim. Benim 2. yılım ve çok memnunum.
Peki fareyi hızlı bir şekilde çevirdiğinizde takılma sorunu yapıyor mu? Çünkü benim şu anki kullandığım fareyle yakın fiyatları var.

Son düzenleme:
Bütçe konusunda 150-200 tl yi geçmezse iyi olur ama öyle bi bütçe kısıtlamam yok.

Peki fareyi hızlı bir şekilde çevirdiğinizde takılma sorunu yapıyor mu? Çünkü benim şu anki kullandığım fareyle yakın fiyatları var.

Ben hiç öyle bir şey yaşamadım şu ana kadar. Altta küçük kauçukları var. Eskirse ve kaybolursa yedek parçası da geliyor. Tekrar bozulursa yine aynı fareyi almayı düşünüyorum. Alternatiflere hiç bakmadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı