CS:GO için Rival 3 alınır mı?

Rx 570

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Gigabyte Aorus Rx570 4gb | İşlemci: Amd Ryzen 3 3200G | Ram: Corsair Vengeance 8x2 3200MHz | Anakart: Gigabyte A320M-S2H | SSD: Samsung 970 Evo Plus 250gb, Adata SU630 240gb | HDD: WDblue 320gb
Rival 3 almayı planlıyorum ve takımın genelde AWP'ci si olarak oynuyorum. Rankım LEM. Sizce bu fareyi almalı mıyım, beni ne kadar götürür?

Lod sorunu nedir hocam? Mouselar ile aram yok da.
LOD sorunu fareyi birazcık kaldırdığınız halde algılamaya devam etmesidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lod sorunu fareyi birazcık kaldırdığınız halde algılamaya devam etmesidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam son bir sorum olacak CS:GO oynarken örneğin şu anki farem arkama ya da sağıma soluma hızlıca döndürmek istediğimde optik sensöründen dolayı takılıyor. Bu farede o sorunları yaşar mıyım?

Hocam son bir sorum olacak CS:GO oynarken örneğin şu anki farem arkama ya da sağıma soluma hızlıca döndürmek istediğimde optik sensöründen dolayı takılıyor. Bu farede o sorunları yaşar mıyım?
Yaşamazsın. Senin kullandığın farenin sensörü iyi olmadığından takılıyor. İstediğin gibi hızlıca dönebilirsin yani.

Geri
Yukarı