CS:GO için Sistem toplama

Soğutucuyu alt taraftan SilverStone yap, kasayı da Airhawk Duo yaparsan çok daha iyi bir sistem olur.

Bütçe olarak 15 20 bin arasında arkadaşlar ben oraya düşündüklerimi yazdım ama değişiklik yapabilirim işlemciyi değişiyorum tavsiyeniz üzerine i7 10700K olarak kasa henüz belirlemedim ekran kartı olarak ASUS MSI arasında kaldım açıkçası 2070'in üstüne çıkmak istemiyorum anakart için de çok kararsızım bu sisteme.

Bu sistemle bir ömür CS oynarsın içinde i9 9900KF ve 2070S var sıvı soğutmayı SilverStone ve kasayı Airhawk Duo yaparsan iyi olur.

İşlemci i7 10700K mi i7 10700KF? Hangisi daha uygun olur oyun için anakart için tavsiyeniz var mı?

Aradaki farkı hissetmezsiniz birinin içinde gömülü ekran kartı var o kadar.
İşlemci i7 10700K mi i7 10700KF? Hangisi daha uygun olur oyun için anakart için tavsiyeniz var mı?

Attığım sistemde i9 9900KF var o çok daha iyi olur.

Merhaba, yeni bir sistem topluyorum. Pek de anlamıyorum PC'den 2 3 arkadaş aramızda parçaları belirledik tavsiyenize ihtiyacım olacak. Bütçe kısıtlamam yok, sistem tamamen CS:GO üzerine başka bir işim olmayacak.

İŞLEMCİ: Intel Core i7 10700KF >>> işlemcide çok kararsızım i9 9900K ile bunun arasında kaldım
ANAKART: ASUS ROG STRIX Z490-E GAMING >>> anakartta da kararsızım
EKRAN KARTI: ASUS ROG STRIX 2070 >>> MSI 2070 bununla da kararsız kaldım
RAM: Corsair 32 GB (2x16G) Vengeance LPX SİYAH 3600NHZ DDR4
SABİT DİSK: Seagate 2 TB BARRACULA 256 MB
SSD: SANSUBG 1TB 970 Evo NVMe M.2 3400 NB OKUMA 2300 MB YAZMA
SIVI SOĞUTMA: Corsair Hydro SERİSİ H150İ PRO
GÜÇ KAYNAĞI: Corsair RM 850x850W

Yani önerinize açığım arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum
Almışken 240hz'lik güzel bir monitör de al.

Bütçe olarak 15 20 bin arasında arkadaşlar ben oraya düşündüklerimi yazdım ama değişiklik yapabilirim işlemciyi değişiyorum tavsiyeniz üzerine i7 10700K olarak kasa henüz belirlemedim ekran kartı olarak ASUS MSI arasında kaldım açıkçası 2070'in üstüne çıkmak istemiyorum anakart için de çok kararsızım bu sisteme.
Neden 2070'in üstüne çıkmak istemiyorsun? Bütçen var, 2080 Super alacak kadar en azından. Benim attığım sistemde sıvı soğutucu, İ7 10700K, 2080 Super ve Z490 anakart var, bu seni yıllarca götürür. Attığım sisteme bakmalısın.

Son düzenleme:
Tamam usta yeni çıkan kartı alayım daha mantıklı.

Hazır sistem anakart ve ekran kartı ASUS düşünüyordum fark sadece MSI olması ne dersiniz?
Alınabilir. Gayet güzel. Zaten içinde neredeyse benim attıklarımın aynısı var. Yalnız biraz pahalı. Siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı