CS:GO için ucuz ekran kartı tavsiyesi

BarssRS

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Arkadaşlar, 2-3 ay önce bilgisayar toplamaya karar verdim ve bu kurda çoğu parçayı almayı başardım.

Aldığım parçalar şöyle;

Cooler Master MWE 550W 80+ Güç Kaynağı MPE-5501-ACABW-EU

Gigabyte B450M DS3H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart

XPG 16 GB (2x8GB) Gammix D30 Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Dual Kit RAM...

Şimdi ben dolar böyle giderse ekran kartı ve işlemci alamayacağımı düşünüyorum ve şöyle bir şey düşündüm, belki saçma ama bir de siz değerlendirin.
Ryzen 5 3600 işlemci almayı planlıyorum. Aldıktan sonra ekran kartına 3 ay kadar falan param olmayacak muhtemelen, o yüzden yakın zamanda kullanmaya başlamak için eski çok düşük bütçeli ama CS:GO, Valorant, Apex falan oynatacak bir ekran kartı önermenizi istiyorum. :)

Burada sizden istediğim fikrimi değerlendirmeniz ve ufak bir ekran kartı önerisi yapmanız.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum :p

Merhaba,

Arkadaşlar, 2-3 ay önce bilgisayar toplamaya karar verdim ve bu kurda çoğu parçayı almayı başardım.

Aldığım parçalar şöyle;

Cooler Master MWE 550W 80+ Güç Kaynağı MPE-5501-ACABW-EU

Gigabyte B450M DS3H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart

XPG 16 GB (2x8GB) Gammix D30 Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Dual Kit RAM...

Şimdi ben dolar böyle giderse ekran kartı ve işlemci alamayacağımı düşünüyorum ve şöyle bir şey düşündüm, belki saçma ama bir de siz değerlendirin.
Ryzen 5 3600 işlemci almayı planlıyorum. Aldıktan sonra ekran kartına 3 ay kadar falan param olmayacak muhtemelen, o yüzden yakın zamanda kullanmaya başlamak için eski çok düşük bütçeli ama CS:GO, Valorant, Apex falan oynatacak bir ekran kartı önermenizi istiyorum. :)

Burada sizden istediğim fikrimi değerlendirmeniz ve ufak bir ekran kartı önerisi yapmanız.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum :p
Hocam alacağınız her ekran kartı CS:GO çalıştırabilir, yüksek ihtimalle 60FPS de alırsınız. Nereden biliyorum bunu, uzun süre HD 4650 ile CS:GO oynadım :p

Geri
Yukarı