CS:GO için Windows 10 mu Windows 7 mi?

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
CS:GO oyunu için birçok profesyonel oyuncu hala Windows 7 kullanmakta. Bende Windows 10 Pro var sizce Windows 7'ye geçmem mantıklı olur mu? Windows 7 ve Windows 10 karşılaştırmasın da ise Windows 7'de daha fazla FPS veriyor oyun. Ayrıca arkadaşımda ekran kartı yok işlemci berbat 2 GB RAM ile 6 GB'li 2.98 GHz'li bilgisayarımdan fazla FPS alıyor Windows7 olduğu için herhalde.

2019 Temmuz ayında Windows 7 yüklemiştim. CS:GO ve PUBG sistemim yeni nesil olduğu halde kasıyordu. 3 ay dayanabildim, Windows 10'a geçtiğimde oyunlar akıcı olmuştu.

Not:
-Sistemi kötü olan Windows 7 kullansın. (2 GB RAM altı.)
-Sisteminiz iyiyse kesinlikle Windows 10 kullanın.
-İlla İşletim sistemi değiştirmek istiyorum diyen Windows 8.1 geçebilir.

CS:GO oyunu için birçok profesyonel oyuncu hala Windows 7 kullanmakta. Bende Windows 10 Pro var sizce Windows 7'ye geçmem mantıklı olur mu? Windows 7 ve Windows 10 karşılaştırmasın da ise Windows 7'de daha fazla FPS veriyor oyun. Ayrıca arkadaşımda ekran kartı yok işlemci berbat 2 GB RAM ile 6 GB'li 2.98 GHz'li bilgisayarımdan fazla FPS alıyor Windows7 olduğu için herhalde.

Yeni sistemlere önerilmez daha çok kasma yapabilir ya da sorunsuz bir şekilde optimeze edersen daha hızlı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı