CS:GO için Windows 10 sürüm önerisi

Denemediğim ayar kalmadı. Dün amd sürücüleri kaldırdım biraz daha düzeldi ama tam olarak değil. Önümüzdeki ay 3060ti alacağım diğer parçalarım güncel zaten belki anakart değiştirebilirim. İnput lag korkumdan dolayı bir şey almakta istemiyorum oyundan tat keyif alamıyorum. Bu sorunu formattan sonra yaşadım galiba tekrar format deneyeceğim. Daha önce 1809 sürüm kullanıyordum LTSC sorun yoktu. Ona geri döneceğim bu gidişle.

Denemediğim ayar kalmadı. Dün amd sürücüleri kaldırdım biraz daha düzeldi ama tam olarak değil. Önümüzdeki ay 3060ti alacağım diğer parçalarım güncel zaten belki anakart değiştirebilirim. İnput lag korkumdan dolayı bir şey almakta istemiyorum oyundan tat keyif alamıyorum. Bu sorunu formattan sonra yaşadım galiba tekrar format deneyeceğim. Daha önce 1809 sürüm kullanıyordum LTSC sorun yoktu. Ona geri döneceğim bu gidişle.
VSYNC input lagı artırır bilginize.

Ufak bir araştırdım, input lagın tam olarak ne olduğuna dair. Düşündüğüm gibi bir şeymiş. Giriş gecikmesi. Senin sorunun farklı. Sende input lag yok. Öncelikle monitörün 144 Hz ise bunu ayarlardan bu şekilde çalışmaya ayarladın mı? Format sonrasında bu durum başladı diyorsun, unutmuş olabilirsin. Herhangi bir overlay yazılım kullanıyor musun? Highlight kayıt vs vs? Eğer kullandığın monitörde G-Sync veya Freesync varsa açmayı dene.

Benq xl2546k bir kaç gün oldu alalı belki monitörde sorun var diye ama nafile ayarlarını tam yaptım.
Ekstra hiç bir yazılım yok PC de ve kayıt içinde program kullanmıyorum monitör ayarları 240 hz tam ayarlı hocam.

Modlanmışlara güvenme bence. Pro kullanıyorsan Home sürümünü denemeni öneririm. Sadece oyun oynuyorsan bir sürü gereksiz uygulamaları ve hizmetleri barındırmayan bir sürüm daha hafif yani.
Ghost Spectre güvenilir dostum. 1.5 Sene oldu hala 1909 sürümünde bir sorun yok. Bir bilgim çalınmadı. Alışveriş işlemleri yaptım. E-Devlet işleri yaptım bir şey olmadı.

Geri
Yukarı