CS:GO indirimi olur mu?

CS:GO şuanda %50 indirimle 7,49$ bu fiyat daha düşer mi ? Yoksa en fazla ineceği bumu ona göre birazdan almayı düşünüyorum.
%80 düşmez. Steam yaz indirimleri Steam'in en bonkör olduğu zamanlardır. Daha dün akşam 20 dolarlık Borderlands 2'yi 5 dolara alıp beni kazık yemişim gibi hissettiren bir arkadaşım dahi var. Bende fırsattan yararlanıp Surgeon Simulator 2013 aldım. Şu anda indirimde bir çok güzel oyun var. Alabildiğin kadar al derim. Ancak yarın daha yüksek indirim olma ihtimali var mı? Var. Ancak olmama ihtimali de var.

15 Dolar kullanıp CS:GO alıcam 7.5 dolar kalacak o paraya ne alınabilir ? The walking dead serisi gibi hikayesi güzel ve saran tavsiyelerinizi bekliyorum.

3.74$ görmüştü açıkçası o fiyatı görmeden almayı düşünmüyorum. Bu arada tıpkı TF2 gibi free to play olma ihtimali varmış diye duydum. Doğruluğu tartışılır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı