Çözüldü CS:GO IP adresi veya konum bulma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KlesS

Hectopat
Makaleler
1
CS:GO basit eğlence oynarken bir adam "Neden 2v1 geldiniz?" şeklinde bir yorum yaptı bende "Ağlama , bu bir takım oyunu." dedim. Adam beni ve ailemi öldürmekle tehdit etti. Açıkcası korkmadım ilk başta ama sapık ve dengesiz dünyada bolca var. Sorum şu ki beni CS:GO'da bulabilir mi? Hiçbir tanışıklığım ve Discord adresi gibi yerde görmüşlüğüm yok. Gerçekten benim yerimi bulabilir mi Steam veya benzeri bir yerden?

Not: Evde iki silah var ama uyurken kim vuracak adamı (gelirse). :D

Çözüm
Direkt olarak konumunuzu bulamaz. En fazla IP adresinizi bulabilir. Oradan da en fazla yaşadığınız ilçeyi görebilir. Sizi de tanımadığına göre sıkıntı yok. Lamer bunlar zaten. Sıkıntı yapmaya gerek bile yok.
CS:GO basit eğlence oynarken bir adam "neden 2V1 geldiniz?" şeklinde bir yorum yaptı bende "ağlama, bu bir takım oyunu." dedim. Adam beni ve ailemi öldürmekle tehdit etti. Açıkcası korkmadım ilk başta ama sapık ve dengesiz dünyada bolca var. Sorum şu ki beni CS:GO'da bulabilir mi? Hiçbir tanışıklığım ve Discord adresi gibi yerde görmüşlüğüm yok. Gerçekten benim yerimi bulabilir mi Steam veya benzeri bir yerden?

Not: Evde iki silah var ama uyurken kim vuracak adamı (gelirse). :D.

Hocam her an wallhack açıp sizi öldürebilir dikkat etmek lazım. Silahlara skin alın skinleri yoksa.

CS:GO basit eğlence oynarken bir adam "Neden 2v1 geldiniz?" şeklinde bir yorum yaptı bende "Ağlama , bu bir takım oyunu." dedim. Adam beni ve ailemi öldürmekle tehdit etti. Açıkcası korkmadım ilk başta ama sapık ve dengesiz dünyada bolca var. Sorum şu ki beni CS:GO'da bulabilir mi? Hiçbir tanışıklığım ve Discord adresi gibi yerde görmüşlüğüm yok. Gerçekten benim yerimi bulabilir mi Steam veya benzeri bir yerden?

Not: Evde iki silah var ama uyurken kim vuracak adamı (gelirse). :D
Ona şöyle deseydin '' at yalanı seveyim inananı '' o zaman daha çok ağlar ve günlüğüne not düşerdi. Bir şey olmaz kardeşim merak etme ama her önünüze gelene de ağlama zırlama diye tahrik edici söylemlerde bulunmayın, kimse sizin alaylarınızı dinlemek için oyuna girmiyor.

Bu arada bu forumlara böyle konular çok açmayın, maazallah o şahıs da bu foruma üyedir konuyu görür, CS' den değil ama buradan bulabilir.😅

CS:GO basit eğlence oynarken bir adam "neden 2V1 geldiniz?" şeklinde bir yorum yaptı bende "ağlama, bu bir takım oyunu." dedim. Adam beni ve ailemi öldürmekle tehdit etti. Açıkcası korkmadım ilk başta ama sapık ve dengesiz dünyada bolca var. Sorum şu ki beni CS:GO'da bulabilir mi? Hiçbir tanışıklığım ve Discord adresi gibi yerde görmüşlüğüm yok. Gerçekten benim yerimi bulabilir mi Steam veya benzeri bir yerden?

Not: Evde iki silah var ama uyurken kim vuracak adamı (gelirse). :D.

Klasik "lamer" durumları hocam korkmanıza gerek yok. :D

Ona şöyle deseydin " at yalanı seveyim inananı " o zaman daha çok ağlar ve günlüğüne not düşerdi. Bir şey olmaz kardeşim merak etme ama her önünüze gelene de ağlama zırlama diye tahrik edici söylemlerde bulunmayın, kimse sizin alaylarınızı dinlemek için oyuna girmiyor.

Bu arada bu forumlara böyle konular çok açmayın, maazallah o şahıs da bu foruma üyedir konuyu görür, CS'den değil ama buradan bulabilir.😅

Hocam CS'de 2000 saatim var yemin ederim şu bizim Türk'ler kadar boş bir millet görmedim Rus'lardan daha boşlar vallahi billahi hile açanları mı dersin ana bacı dinlemeden küfür edenleri mi dersin dmg rankında hoplaya zıplaya tünelde koşup vurunca wallhack diyenleri mi dersiniz?

Hocam CS'de 2000 saatim var yemin ederim şu bizim türkler kadar boş bir millet görmedim Rus'lardan daha boşlar vallahi billahi hile açanları mı dersin ana bacı dinlemeden küfür edenleri mi dersin dmg rankında hoplaya zıplaya tünelde koşup vurunca wallhack diyenleri mi dersiniz?

Vallahi çok haklısınız hocam. Türkler kadar kanser kitle yok şu CS camiasında.

Geri
Yukarı