Çözüldü CS:GO IP adresi veya konum bulma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KlesS

Hectopat
Makaleler
1
CS:GO basit eğlence oynarken bir adam "Neden 2v1 geldiniz?" şeklinde bir yorum yaptı bende "Ağlama , bu bir takım oyunu." dedim. Adam beni ve ailemi öldürmekle tehdit etti. Açıkcası korkmadım ilk başta ama sapık ve dengesiz dünyada bolca var. Sorum şu ki beni CS:GO'da bulabilir mi? Hiçbir tanışıklığım ve Discord adresi gibi yerde görmüşlüğüm yok. Gerçekten benim yerimi bulabilir mi Steam veya benzeri bir yerden?

Not: Evde iki silah var ama uyurken kim vuracak adamı (gelirse). :D

Çözüm
Direkt olarak konumunuzu bulamaz. En fazla IP adresinizi bulabilir. Oradan da en fazla yaşadığınız ilçeyi görebilir. Sizi de tanımadığına göre sıkıntı yok. Lamer bunlar zaten. Sıkıntı yapmaya gerek bile yok.
CS:GO basit eğlence oynarken bir adam "Neden 2v1 geldiniz?" şeklinde bir yorum yaptı bende "Ağlama , bu bir takım oyunu." dedim. Adam beni ve ailemi öldürmekle tehdit etti. Açıkcası korkmadım ilk başta ama sapık ve dengesiz dünyada bolca var. Sorum şu ki beni CS:GO'da bulabilir mi? Hiçbir tanışıklığım ve Discord adresi gibi yerde görmüşlüğüm yok. Gerçekten benim yerimi bulabilir mi Steam veya benzeri bir yerden?

Not: Evde iki silah var ama uyurken kim vuracak adamı (gelirse). :D
Bulamaz.

PUBG Mobile oyununda da bizim Türk'ler ortalığın içinden geçtiler ve geçiyorlar. Bir zamanlar arapların hilelerine söverdik şimdi bizim Türk'ler onlardan fena oldu, bahaneleri de hazır '' Araplara karşı kullanıyoruz '' e benide vuruyon Arap mıyım ben? Çoğu hileli kişiye denk geldim kimisi benim takımıma düştü şuan piyasada 100 hileci varsa 60 65' i net Türk. Çok velet kaynıyor ortalık. İnanın bir oynayıp sıkıldığım oyunu bir daha oynayasım gelmiyor. Can sıkıntısından ne kadar eski oyunum varsa tekrar indirip indirip onları oynuyorum bu kanserler yüzünden.

Ona şöyle deseydin '' at yalanı seveyim inananı '' o zaman daha çok ağlar ve günlüğüne not düşerdi. Bir şey olmaz kardeşim merak etme ama her önünüze gelene de ağlama zırlama diye tahrik edici söylemlerde bulunmayın, kimse sizin alaylarınızı dinlemek için oyuna girmiyor.

Bu arada bu forumlara böyle konular çok açmayın, maazallah o şahıs da bu foruma üyedir konuyu görür, CS' den değil ama buradan bulabilir.😅
Adam 2-3 kere bass açıp bizi rahatsız etti üstüne üstlük bir de gıcık gıcık konuşunca dedim ağla kelimesini. :D

PUBG Mobile oyununda da bizim türk'ler ortalığın içinden geçtiler ve geçiyorlar. Bir zamanlar Arap'ların hilelerine söverdik şimdi bizim türk'ler onlardan fena oldu, bahaneleri de hazır " Arap'lara karşı kullanıyoruz " e beni de vuruyon Arap mıyım ben? Çoğu hileli kişiye denk geldim kimisi benim takımıma düştü şu an piyasada 100 hileci varsa 60 65'i net Türk. Çok velet kaynıyor ortalık. İnanın bir oynayıp sıkıldığım oyunu bir daha oynayasım gelmiyor. Can sıkıntısından ne kadar eski oyunum varsa tekrar indirip indirip onları oynuyorum bu kanserler yüzünden.

Hocam artık CS'de karşı takım selam verirse aleykümselam deyip hepsini muteliyorum yetti artık ya.

CS 1.5 zamanından beri varım ben. :D Half-Life ve çoğu Valve oyunun ilk sürümlerini hayal meyan hatırlarım. Emin ol senden daha çok biliyorum Quake ve Source motorunu.

Hocam ben size demedim ayrıca ben hepinizden daha iyi CS oyunlarını biliyorum gibi terimde kullanmadım benden daha iyi bilebilirsiniz sizden de daha iyi bilenler elbet vardır.

Gece babanla değişimli nöbet tutun sıkıntı olmaz.
Puhahahaha :D İlk başta uyku sersemi sordum soruyu ama şimdi komik geldi bana da.
Klasik "lamer" durumları hocam korkmanıza gerek yok. :D
Korkmadım da 500 lahmacun 1000 pide söylerse sorun orada. Bir de gerçek sapıklar var gerçi. Tüm hayatı CS:GO olanlar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı