Çözüldü "CS:GO is unable to continue due to pack file corruption in file" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kereminho10

Decapat
Daha fazla  
"CS:GO is unable to continue due to pack file corruption in filec C:\Program files (x86)\steam\steamapps\common\counter-strike global offensive\csgo\pak01_129.vpk.Please verify the integrity of your Game files VIA Steam". Hatası alıyorum ne yapmalıyım?
Sistemim: Radeon RX 570.
Intel i5 9400F 2.9 GHz.
8 GB DDR4 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birçok kez doğruladım ama yine hatayı veriyor.

Burada çözümü ile ilgili birkaç madde yazmış Steam.

• Oyun dosyalarındaki pak01 ile başlayan .vpk dosyalarını silin. Daha sonra dosya bütünlüğünü doğrulayın. Dosyaları yeniden yükleyecektir.
  • Olmadıysa eğer, oyunu silip yeniden yükleyin.
  • Hiçbiri işe yaramadıysa, RAM'lerinizde olan bir sorun yüzünden bu hatayı veriyor olabilir. Memtest86 ile RAM'lerinizi test edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birçok kez doğruladım ama yine hatayı veriyor.

Burada çözümü ile ilgili birkaç madde yazmış Steam.

• Oyun dosyalarındaki pak01 ile başlayan .vpk dosyalarını silin. Daha sonra dosya bütünlüğünü doğrulayın. Dosyaları yeniden yükleyecektir.
  • Olmadıysa eğer, oyunu silip yeniden yükleyin.
  • Hiçbiri işe yaramadıysa, RAM'lerinizde olan bir sorun yüzünden bu hatayı veriyor olabilir. Memtest86 ile RAM'lerinizi test edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Bu hatayı asla ve asla çözemedim. Oyunu doğrulamak çözüm değil, oyunu silip tekrar yüklemek çözüm değil, RAM'lerde de bir sorun yok.

RAM'lerimde hata varmış. RAM testi yaptım ve RAM'de 10000 hata vardı. Garantiye götürdüm, değiştirdiler. Hatalar düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı