CS:GO iyi oynayamayıp rank atlamak mümkün mü?

Ubermenschh

Hectopat
İyi oynayamamaktan kastım kill alamamak. Bu yüzden yeterli skor kasamamak. Yoksa her zaman kazanan takımda oluyorum. Skorum 8-6, 9-4, 10-8 gibi sayılar oluyor genelde. Rush yapmam çoğu zaman onların gelmesini beklerim ve her zaman info veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi oynayamamaktan kastım kill alamamak. Bu yüzden yeterli skor kasamamak. Yoksa her zaman kazanan takımda oluyorum. Skorum 8-6, 9-4, 10-8 gibi sayılar oluyor genelde. Rush yapmam çoğu zaman onların gelmesini beklerim ve her zaman info veririm.
Knk bence aim botz training map te süreli biçimde aim çalışmalısın ve smurf haritalarında mouse ile etkileşimde olman lazım

Rank atlamak için birkaç istatistik var. Bunlar EDO, hasar puanı, win alma, art arda win alma, K/D/A gibi gibi birçok istatistik var. Sadece kill ile rank atlanılmaz. Rank atlamada en önemli olay maçı kazanmaktır. Verdiğiniz infonun, rushlamamanın olayı yok çünkü bu istatistiklere girmiyor. Sorduğunuz soruya gelecek olursak evet mümkün.

Mümkün ama fazla ilerleyemezsin tabii belirli bir takımın yoksa geçerli bu. Bence aim kas antreman yap maçları kendin taşımaya çalış hem daha eğlenceli.

Bazen mümkün olabiliyor sanırım, bunu kendi tecrübelerime ve yaşadıklarıma bağlı olarak söylüyorum. Yoldaş rankı için en azından, sürekli aynı arkadaşım ile yoldaş maçı atıyorum, diğer hesapta benim oynaması için arkadaşıma veriyorum ve şöyle bir sorun ile karşılaşıyorum, çok fazla üst üste maç kazandık benim oynadığım hesap nova 1 rankından yukarıya çıkmadı, skor, puan, kill açısından arkadaşımdan çok daha yüksek puanlarla maçı bitirmeme rağmen(yaklaşık iki katı ör: O 6 kill ben 12 kill ile). Ama şu anda o hesap şu anda lem, ama sorun yok iki hesapta benim :) . Fakat merak ettiğim o hesabım kendi rankından daha yüksek rakiplerle karşılaşmasına rağmen neden rank atlamıyor.

Mümkün Support görevini yapıyorsun.
Oyununu sistemi maalesef support falan dinlemiyor ki. Entryfrager rolünü alsak da 20 30 vursak da atlayamıyoruz bazen.
Oyununu sistemi maalesef support falan dinlemiyor ki. Entryfrager rolünü alsak da 20 30 vursak da atlayamıyoruz bazen.
Ve de ayrıca Vertigo, Train, Nuke gibi maplerde hem daha hızlı rank atlar; daha çok XP kazanırsınız. Sürekli aynı mapler girmeyin.

Geri
Yukarı