Çözüldü CS:GO kalıcı VAC ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

The Ruh hastasi

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün CS:GO'ya 1-2 gündür girmiyordum. En son oyuna girdiğimde FACEIT ile oynamıştım. Bugün girdiğimde ise kalıcı ban yemişim. Acaba FACEIT yüzünden mi ban yedim? Hile de kullanmadığım halde ban yedim. Bu hesapta güzeldi çok hile de çıkmıyordu Prime olmasam da. Saçma sapan ban yedik zaten hile yapan ban yemez kim yer. Arkadaşlar VAC ban denen değişik şeyden kurtulmam imkansız sanırım. Peki neden ban yediğimi öğrenebilir miyim? ( 🙂 )

Ekran Görüntüsü (2358).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FACEIT yüzünden yasaklama almazsın. Alakası yok. Steam desteğe yazmak da fayda etmez, konuyla ilgili makale sayfasında VAC yasaklamasının Steam destek tarafından kaldırılmayacağını da net bir şekilde belirtmişler. VAC yasaklamasının haksız bir şekilde verildiği anlaşılırsa otomatik kalkacaktır.

Şu an tek yapabileceğin şey yasaklamanın gerçekten haksız olduğunu düşünüyorsan beklemek.
Makrolar VAC yasagina sebep olmamakta. Fark edilirse Overwatch, yani oyun oyun yasaklanmasi alabilirsiniz. VAC sistemi direkt olarak oyun dosyalarina müdahale eden yazilimlarla ilgileniyor.

@The Ruh hastasi

Mümkünse soruma cevap verebilir misiniz?

Efendim kullandığım farenin macro desteği yok zaten. 3. parti uygulama kullanmadım bir FACEIT AC açık vardı arkada. Desteğe yazdım. Olmazsa sinirimi nasıl çıkartırım acaba VAC bandan. Bunu düşünmeye başladım artık.

Artı -1 Eksi
Efendim kullandığım farenin macro desteği yok zaten. 3. parti uygulama kullanmadım bir FACEIT AC açık vardı arkada. Desteğe yazdım. Olmazsa sinirimi nasıl çıkartırım acaba VAC bandan. Bunu düşünmeye başladım artık.
Sarı yazıya tıklayın ve ekran görüntüsü atın buraya.

3. Parti yazılımlar yasak olduğu için tabii direkt banlamaz ama arkadaş oyuna girerken aktif ediyorsa ihtimali vardır. Bunu söylemeye çalışıyordum.

Bunlardan ban yeneceğini sanmıyorum. VAC sistemi oyun dosyalarına müdahale eden programları denetler. Bunlar oyun dosyalarına müdahale etmez. İlgili makalede VAC ile çakışan programlar listesinde bile yer vermemişler bu tarz programlara:

Pardon. Şey yazıyormuş ; Bu hesap tarafından ya da bu hesapla ilişkili olarak yapılan bir ihlalden ötürü güvenli sunucularda yasaklandınız diyor
Bundan önce, aynı telefon, gmail hesabına bağlı olan başka bir hesabınız var mıydı? VAC Yemiş olan. Eğer varsa, oradan sekip buradan vac yemiş olabilirsiniz.

Pardon. Şey yazıyormuş ; Bu hesap tarafından ya da bu hesapla ilişkili olarak yapılan bir ihlalden ötürü güvenli sunucularda yasaklandınız diyor
Hocam, sizden bir ricamız oluyor ve görmezden geliyorsunuz. Bu demek oluyor ki siz bir şey saklıyorsunuz, ya hile kullandınız ya da skin changer. Sorunu çözmek isteyen birisi adam gibi herkesle konuşur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı