CS:GO kapsülden çıkan sticker satılır mı?

emres01

Hectopat
Merhaba. Kapsülden çıkan sticker hemen satılmalı mı? Zaten 1 hafta takas banı oluyor. Çıkartma | Twistzz (Altın) | Antwerp 2022 çıktı bana. Sizce Steam pazarında bunu satıp 2 AK-47 skini alıp ByNoGame'den mi satmalıyım yoksa bu stickerı direkt ByNoGame'e mi koymalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kapsülden çıkan sticker hemen satılmalı mı? Zaten 1 hafta takas banı oluyor. Çıkartma | Twistzz (Altın) | Antwerp 2022 çıktı bana. Sizce Steam pazarında bunu satıp 2 AK-47 skini alıp ByNoGame'den mi satmalıyım yoksa bu stickerı direkt ByNoGame'e mi koymalıyım?
Kapsülden çıkan stickerin takas banı yok. Hemen satabilirsin. İndirim olduğu için bu sıralar sürekli düşer. Ama yerinde olsam aylarca bekleyip satardım. Çünkü söylediğin oyuncu şuanda gözde oyunculardan bir tanesi.

Kapsülden çıkan stickerin takas banı yok. Hemen satabilirsin. İndirim olduğu için bu sıralar sürekli düşer. Ama yerinde olsam aylarca bekleyip satardım. Çünkü söylediğin oyuncu şu anda gözde oyunculardan bir tanesi.

Hocam 14 Haziran'dan sonra takas edilebilir yazıyor. Yani Steam pazarında satılır ama elime nakit geçmez bu şekilde. 1 hafta bekleyip ByNoGame'den satabilirim en kötü. Bu indirimler ne zaman bitecek belli mi? İndirim bitince artabilir bence de.

outsiders altın çıkartma nolur sizce ?
Öyle bir takım kalmayacak. O da yükselecek.
Hocam 14 Haziran'dan sonra takas edilebilir yazıyor. Yani Steam pazarında satılır ama elime nakit geçmez bu şekilde. 1 hafta bekleyip ByNoGame'den satabilirim en kötü. Bu indirimler ne zaman bitecek belli mi? İndirim bitince artabilir bence de.
Yazıyor ama pazara konulduğunda satılıyor.

Satıp %20 indirim ile forum üzerinden satabilirsin bakiyeyi. ByNoGame'den az komisyon olur belki de öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı