CS:GO karşı takım hangi sesleri duyar?

Bıçağı boşa sallarken (duvara değil) bizde duyulan rüzgar sesini karşı takım duyuyormu çözemediğim bu var çünkü bazen bu sesi duyuyorum ama kendi takımımdakimi karşısımı yaptı anlamadım hala:D Benim bildiklerim reload duyulur, silah-bıçak değiştirme duyulmaz, yerden aldığın herhangibişey elinden bişey atmadıkça duyulmaz, bomba pimleri çekme duyulmaz attığında havadayken duyulur, molotofu atmadan önce yakma sesi duyulur.
En iyisi siz bir gün alın arkadaşınızı karşıya mp_roundtime 999 yazin tüm sesleri cikartin arkadaşınıza tek tek sorun duymuş mu sonra gelip buraya yazın konu da çözüm bulsun :)

Bıçağı boşa sallarken (duvara değil) bizde duyulan rüzgar sesini karşı takım duyuyor mu çözemediğim bu var çünkü bazen bu sesi duyuyorum ama kendi takımımdakimi karşısımı yaptı anlamadım hala:D benim bildiklerim reload duyulur, silah-bıçak değiştirme duyulmaz, yerden aldığın herhangibir şey elinden bir şey atmadıkça duyulmaz, bomba pimleri çekme duyulmaz attığında havadayken duyulur, molotofu atmadan önce eldeyken ateşleme sesi duyulur.

Bıçağı F ile sallarken duyulmaz ama sağ ya da sol Click atarsan duyulur pışık pışık diye ses çıkıyor :D :D.

Yere silah atma, reload, bomba pimi çekme, grafiti bırakma, molotofta yanan rakibin yanışını duyarsın, bir bomba rakibin vucuduna çarptığında duyarsın, scope açma vs...

Silah değiştirmeyi duymazsın. Ben kaç kere yaptım adamlar duymuyor ses gitmiyor onlar yaparken de bana ses gelmiyor.

Reload sesi duyulur. Hatta reload fake verilir 2 1 yapılarak hızlı silah değiştirilir adam pickler ve öldürürsün. Ses ayarlarını kapatmış olmalısın.

Reload sesi duyulur. Hatta reload fake verilir 2 1 yapılarak hızlı silah değiştirilir adam pickler ve öldürürsün. Ses ayarlarını kapatmış olmalısın.

1-2 yaparak fake verirsen hemen hemen aynı samana denk geliyor zaten zaten 1-2 yaparken adam seni oldurmus olu kendi rütbemde oyle açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı