CS:GO kasa droplarına güncelleme geldi

Güncellemenin bugün gelmesinin bir önemi yok. Seviye atlayınca drop düşürme çarşamba günü yenileniyor.
Ben anlamiyom neyi yanlis söylüyorum. Hocam persembe günü lvl atladim cöp bir spray verdi. Ben bu hafta kasa düsürmedim. Hep hafta sonlari düsüyordu bende. Bugün de güncellemeyle kasalar artik ilk seviye atlamayla düsecek. Eee benim simdi sonraki lvl icin min. 2k xp gerekli. Xp bonusum da yok. Her macta 20-30xp aliyorum. Benim suan lvl atlamam icin 60 tan fazla mac atmam gerekiyor ki böylelikle bu haftanin ilk kasasini düsürebileyim.

Bugün bana rekabetçide devrim kasası düştü sattım.
4 saat daha bekleseydin, 50 ye satardin.

Son düzenleme:
CS2'nin çıkmasına az bir vakit kala hem CS:GO hem de CS2 Limited Test sürekli güncelleme almaya devam ediyor.

Güncellemeden anladığım kadarıyla artık haftalık ilk seviye atlamada garanti kasa düşecek.

Eki Görüntüle 1814564
Ben anlamadım şimdi, artık sadece seviye atlamada mı düşüyor? Seviye atlayınca düşen skinlerin yanında kasa mı gelecek yoksa ikisinden biri mi?

Kasalarını satmayı düşünen arkadaşlar zaten drop sistemindeki kasaları stokladıysanız yanlış yapmışsınız onlar daha düşer yükselmez öbür kasaları stokladıysanız düşmez.

Düşüktü tabii ki hocam, 30, 40 kuruşa sattığım dönemler vardı. Gerçi o zamanlar dolar da böyle değildi.

Dolar kuruna göre değil serbest piyasa var ne alakası var dolarla Meksikalısı da gelip satıyor Ukranyalısı da.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS2'nin çıkmasına az bir vakit kala hem CS:GO hem de CS2 Limited Test sürekli güncelleme almaya devam ediyor.

Güncellemeden anladığım kadarıyla artık haftalık ilk seviye atlamada garanti kasa düşecek.

Eki Görüntüle 1814564

Büyük ihtimalle level atlayınca düşen kasaların oranı az olacak. Ve 1. kasa levelden düşerse 2. kasa düşmeye başlayacak o da çok zor. Zaten arada bir levelden kasa düşüyor.

Kasa fiyatları artıyor satanlar üzgün 😄 devrim kasası 43'ten 51'e çıktı diye kasalarda'da artışlar bayağı var.
Kullanıcılar ekonomi düşmesindiye yükseltiyor şuan.

Geri
Yukarı